"Kai banga smogia. Išgyventi cunamį"

Zinai, as irgi is pradziu maniau, kad tikrai nieko tokio perdaug rimto… O po to…:\~ Kai viskas pamatyta… tai liudna darosi…

Nes “kai bite plius smogia”, truputy en y tema Mirkt Bajris suprastas, taciau cia perdaug liudna tema, kad juokautumem Mirkt~

Oj… nefajna…=~ Niuz pasiziurek… gal bet abejoju…;/

As irgi… isviso kai pagalvoji, ka jaute ten buve zmones… tai siaubas… Gyvas pragaras…:\

Mums dabar atrodo siek tiek keista, kodel jie stovejo ir ziurejo… y ta artejancia banga, bet tai tikriausei buvo perdidelis sokas, o gal smalsumas… Taciau tokie tie zmones… smalsus… ir issigande:[[~ Ir tikrai as taip pat lb dziaugiuosi, del tu kurie isgyveno… Man labiausei tei gaila mazu vaikuciu Žliumbia Žliumbia~~~

Ir visi vaizdai, buvo matyti po simta kartu? Šypsena:]]

Pažiūrėjau, tikrai gerų vaizdų parodė ir išgirdau pasakojimų gerų. Tikrai nenorėčiau to patirti…

Šakės…Pasisekė tiems kurie buvo viešbučiuose. Aš irgi kaip išgirdau, kas atsitiko, iš vis nekreipiau dėmesio dieną,iš vis nelabai galvojau, kas per biesas tas cunamis…Bet kai vakare pažiūrėjau žinias ir pasiskaučiau Delfyje Baisu Baisu

Ziauru… bet kai pagalvoji… kiek zmoniu zuvo…:\~

;> patinka man tokie filmai :> Geraiseip daug nauju faktu suzinojau :> ir aplamai kas yra tas cunamis ;> manau po sios nelaimes zmones bus atsargesni ir pastabesni:>

Pasakysiu kaip pati didziausia cinike. [Ypac jautrios sielos zmonems rekomenduojama neskaityti Cha cha ] Oj, dar daug pinigeliu daug metu cunamis nesh kai kuriems sumaniems asmenims Taip Paziurekit, kiek jau filmu prikurta. Tuoj atsiras visokios atributikos ir panasiai… P.S. tik nepradekit aiskint, kad zmones labai daug tu paciu $ prarado cunamio metu, daug zmoniu zuvo ir pan. As tai puikiai suprantu. Tiesiog garantuoju, kad atsiras zmoniu, kurie visa sita panaudos savo tikslams. Ir tai naturalu.

na jau… kur tu ten busi atsargesnis, kai tokios bangos ateina… deginiesi sau… guli pleziuke… aluti gurkshnoji… o cia shast ir ateina, atidunda nezmonishka banga… negi rausies i smeli ??? Laimingas begti irgi netoli kur nubegsi… taip, kad atsargumas cia nieko detas… na aishq, gal kokie smalsuoliai ir patys bego ziuret… - o ziurekit, kaip grazu, - saukia vienas… o kitas is paskos - einam arciau Drovus na taip… tuomet tai tyliu… o kalbant apie filmuka… tragishka, bet tokia tiesa… kaip man kazkas sake: pasaulis pats apsivalo… Nekaltas

Filmas jėga, labai daug tikrų faktų ,tai labai gerai filmui… Šitą filmą turetų įtraukti į geriausių šio amžiaus filmų sarašus Šypsena

Taip… ydomu, bet as dazniausei per tokios dokumentinius fimus susigraudinu, nes kai kalbama apie zmoniu gyvybes, negaliu neapsiverkus=\~~ O del bendro isprusimo tei teip Taip Dabar as taip pat daugiau zinau, apie toki reiskini kaip cunamis… ( ir jo pasekmes…) <…>manau po sios nelaimes zmones bus atsargesni ir pastabesni<…> –> zmogus pries gamta niekada nepasipriesins… ir nesvarbu, ar busime atsargesni ar ne, tiesiog taip jau tikriausei lemta…=\~

Taip sutinku… ir tie zmones kurie taip dabar yra dideli cinikai… Blogai~ Taciau… yra zmoniu, kurie nori pasipelnyti, net ir is baisiausiu tragediju =~

Gerai gerai butu… Taip

Ciniska tai ar ne ciniska, man nerupi. Tiesiog tokia yra realybe.

O man rupi… Kanda

siaubinga… truksta zodziu…

ziauri realybe, ir tiek