Kada mergina tampa kek.še?

mergina tampa kekshe kai krushasi uz babkes,o kai barshkinasi su visais visur ir visada tai tada ji ne kekshe o kokia nors shliucha,kurwa,dalbajobe,laisvo elgesio,pasileidele ir dar velniai zino kas…

Tokia mergina vadinama prostitute.Žvaigždė~~

Durni tie stereotipai.Bachurai daznai mano apie panas kaip apie kekses ,praktiskai visas. O del ko tai man idomu. Del mini sijonelio,del bucinio,del sexo,del sneku gal but net…Veee

va pvz kaip zodi kekshe naudoja literatai ir poetai:

kekšė, ištvirkėlė, pasileidėlė, prostitutė: Rytoj pas jį turėtų užeit kažkokia kekšė. B.J. Visos kekės vynuogių kekšės. D.S. Ant girnų akmens guli kekšė nelaimė. G.P. Tu nesijuok iš moterų, Vijonai, su kokiom kekšėm pekloje guli? S.G. Taip, pažįstam panelę dainą… ir ką? Išsigimėlė, kvaišė ir kekšė. S.G. Chuliganai, kekšės, Tysliava. T.T. Ir savo skreitėj kekšės džiaugiasi manim. S.Š. Ir vis lankys ir negrai ir mulatai tave, šviesaplaukę kekšę. V.S.G.

kekšelė žr.kekšė: Patrakusi kekšelė, kada nors priremsiu ir tave aš prie tvoros. S.G.

kekšynas, viešnamis: Kur gausiuose kekšynuose nuvysta gražiausių mūzų stotas. Alis Balbierius (toliau - A.B.).

Nu mataj mes ne literatai ir ne poetai,o žmonių sukurti stereotipai daug gilesni.Žvaigždė

tada kai pati pradeda sawe tokia laikyti…

As kad kekses yra tos kurios eina nuo vieno bahuro prie kito jies sukeldamos pasitenkinima…

taip bachurams galimos kelios paneles per viena toosa,galimi atsitiktiniai vienos nakties nuotykiai…o jei taip pasielge mergina tai ji jau kekse?? ne!!!NeNe
kekse ta kuri mylisi del naudos…tai gali buti ne tik pinigai,bet ir brangios dowanos ar pan…na gerai ir jeigu ji blaiwa per nakti permiegojo su kokiais trim bicais tai irgi butu galima kekse laikyti…
na o jeigu panelei koki karta kokiam tuse pasitaike kad ji prigerus permiegojo su waikinu nezhinodama jo wardo (galbut ten buvo kokia nezhmoniska trauka ir nespejo jie tu wardu susizinot Tūsas ) ,tai dar nereiskai jog ji kekse…

tai kad is elgesio matosi … ir pan…

Kekshez yra toz, kurioz gulasi su visajz ish ejlez. Mano manymu Laimingas
Peace Mirkt

niuz tokia mergina ar moteris kuriai nesvarbu viskas svarbus susirasti kuo daugiau partneriu… ir pasimyletiLiežuvis

idomiai ten pas jus shuliojŠypsenaCha cha

ta kur ant wisu lipa, su5 lajzos, majwos… Kanda

kai su bet kuo eina uz kampo, rengias patys zinot kaip, ir elgesys taip sakant. mano nuomone

tada kada pradedant uz TAI imt pinigus Juokiasi

o siaip tai manyciau tada kai prasideda su daug baxuru ir ypac kai prasideda ne del to kad patinka o del kazkokio reikalo…
nu ir pan Laimingas

Nu bet žmonės,negi neteko gatvėy girdėti kaip žmonės pamatę merginą trumpu sijonu,ar aptemptais drabužiai iškart ją priskiria prie lajsvo elgesio merginų?Netg nežinodami ar ji ištiesų tokia…Žvaigždė~~

Taip

GASLIOS, VULGARIOS, TIK IR IESKANCIOS, SU KUO PASI****** YRA KEKSES.

uz pinigus tai prostotute…maisot jus kazkaŠypsenao kekse jau ce nepriciomŠypsena

As manau, kad tuomet kai ji jau gulasi su vaikinu, su kuriuo bendravo tik viena vakara ar dienair taip buna nuolat, pastovaus partnerio neturinti, o tikru tikriausia, tai ta, kuri uz seksualines paslaugas ima pinigus…