Kada Jusu gyvenime atsirado kompiuteris?

8megai ??? negali buti …Apakęs chiuju kainavo kaip puse vilniaus Apakęs greichiau 8 kilobaitai, o ne megabaitai Šypsena

Pries pora meteliu atsirado…Mirkt
Ale kaip ziuru as cia jauniklis kaip ir…DrovusCha cha

tai antros kartos rusiškas personalinis (Įskra) berods 8 mb, kainos tikrai nežinau, ne ji svarbiausia, nes kompas tais laikais buvo prieinamas tik elitui. Pažįstamas apie kurį anksčiau kalbėjau - gydytojas virusologas.

Pirma karta prisedau prie pc 1992. Nuosava turiu nuo 1995 Liežuvis

…niu tai panasiai kaip ir as Cha cha

nu turbut shita iskra jau be perfokortu Šypsena

viskas aihsku, pas mus atlyginimas litais, pas juos vokeliais Cha cha

mano pirmas kibernetinis zveris buvo:
25MHz, 120 Mb, 4 RAM, 0.25 Mb vaizdo plokste, 13" nespalvotas Samsung monitorius… buvau susiinstalines Windows 3.1… Windows 3.11 neveike, nes jam reikejo spalvoto monitoriaus… Dosas aisku, kuriame visa laika sukosi ir visas operacijas atliko Norton Commander ir Volcov Commander… Liuks laikai… tiksliai net nepamenu, kada tai buvo…

  1. Santaka su built-in Basic interpretatorium.Kietas Ple, jei dabar reiktu uzkraudinet zaidimus ir programas is audio kaseciuBaisu

Jai ne tik apie personal tai pac pirmas rusiskas tipo prie teliko jungias o ekrane lazdeles ir kamuoliukas juodai balta gal 88 kokiais, poto suolis prie ziliton 8bit, personalinis 95 (amd 586p75 turbo mode 133mhz oj suplojau pinigo …), sega, poto dar kitas pc… Ir tt ir pan

1989 - 80186

Kai tik gimiau, tai ir atsirado.Cha cha Mane mama pagimde prie kompiuterio. Aisku as juokauju. Nes nelabai atsimenu kada jis pas mane atsirado. Tikrai zinau kad labai senai. Elektronika, man atrodo jis vadinosi.

1996m.Isigijau Commodore Amiga A600,nuo to viskas ir isirutuliojo…Šypsena

1996 m. per kaledas nupirko 300 celerona.nu i nx kox geras buvo.ir kainavo apie 4000 lt. taciau po 3 metu sudege motka tad p[asikeiciau ant trigubai geresnio.

Ar ne meluoji ??? Nes skaiciau kompiuteriu istorija tai 98 metais galingiausuias buvo 450 Šypsena Zinoma galiu klyst Nekaltas

[dF]

pirma komputiera gavau mazdauk 1993 gal 1994 tai buvo zilitonas poto tevai nusipirko 166 pentiuma 1 suplojo berods 7k vat tai zveris buvo tada gavau celerona 433 1997 m. dar buvo tu pc bet tie va patys isimintiniausi…