kada isidesi savo fotke,arklio zmona

Brunetee visokiu taigi durniu buna Šypsena Visokiu ir reikia…Šypsena) Jei ji gedinasi savo snukeli parodyt,tegul deda mano foto.Nenormali kazkokia ta kumelaite,ka cia jai ir pasakysi… Kumelaite,susitinkam,paziuresiu, gal tu tikrai i mane panasi? Gal dvyne mano?Girtas

Matau as viska Šypsena) As jau senai maciau kad mano foto isidejus ta arkliasnuke,nu bet jei pas zmogu galvoj tuscia,tai ar imanoma ka nors pasakyt? Nu gal as jai labai grazi pasirodziauŠypsena) Ir bando but panasi i mane. Sekmeeees…,kumely…Cha cha

flakita kaip smagu kad yra bendraminsiu…Cha chaKietasNiam niam

jos…Ignoruoju…tikras veidas.TaipLabas

[quote]versiss rašė:
jos…Ignoruoju…tikras veidas.TaipLabas
[/quote]

Gerai

O tai kaip jaustis,kaip beekokia kumele, pasiema mano nuotrauka,ir skelbesi kazkuriam forume,kad ji p.i.s.t.i.s nori… Tai cia as isvis be zodziu…Bendraminciai tai bendraminciai,bet foto tai ji mano pasieme…Liūdnas(

cia jau seniausiai visiems ajsq… NekaltasKanda

tai tipa ce tu ta erikute?Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaKietasJuokiasi

is kur gavo tavo fotke tada?

Taigi is girl.lt nusikopino ir viskas,kas jai durniai darbo… Debile nenormali kazkokia,as ta foto pries kokius 2 metus idejau,nu bet… Kumele savo snuki gedinasi parodyt!!!

ale kale!!
nu daba tai jai p i z e bled taip padarysiu kad eis keliais

she is dead Šikšnosparnis kazi ar bepasirodys ji cia… Nekaltas

Saunuole Gerai Gėlė Bučkis

parasyk man prv travi kaijka sumascewNiam niam

flakita
ji ir man dawg ko pridirbo
rejk tokias nusodint

Pasirodys, tikrai pasirodys… Juk nesedi ji kiaura para prie kompo…

Tai jei ir pasirodys,nemanau,kad ji cia snekes su mumisŠypsena

sulawxim mes dar jos…o tada…Cha chaCha chaKietas

Man atrodo, kad ji sugrys nauju nicku ir isnaujo prades formuoti savo ivaizdi pasiemusiu kokios nors grazios merginos foto…
Kazkodel jauciu, kad ji taip elgiasi ne tam, kad kazka iskaudintu, bet todel, kad jai gyvenime truksta demesio ir ji bando sia tustuma uzpildyti… O galbut ji nori pasijusti grazuole bent jau virtualiame pasaulyje, nes, deja, realybeje tokia nera…

O tu ja gyva matei??? Nu zinai,kumelaite,jei dejai,tai galejai ir kokia grazesnes paneles paieskot…Ar tu mane isimilejai?Šypsena