Kada gavote teises??

Gavau 2000 08 06. B, C1 Kietas
Bet ligi šiol vairuot neatsibodo Labas
Tąkart paklojau 1000Lt už šį malonumą Šypsena
Dabartiniams šoferiams nepavydžiu…Žliumbia
Tai sėkmės tau kelyje Labas

bet reiktu tokio istatymo Taip

Pries 11 metu, dar budamas 16-inis Laimingas

Absurdas. Jauni ereliai nepalyginamai daugiau zalos pridaro su savo "blaiviomis" galvelemis…

pas mane teisiukes nuo tada kai suejo 18, t.y nuo 2002 02 09 va tep,

kiek kart teko bauda uz ta lipduka moket? nes as pats jo niekaip neprisiverciu uzklijuot…Šypsena

oj kad tie diedukai neturi reakcijos…va galetu nuo 21 iki 75 vairuoti zmones…

kas tas nemazai? as tai 2003 09 2x diena ir nuvaziavau normaliai - apie 25 tukst, bet cia tik lietuvelej

kaip suprast staza turi? buna tokiu kurie ne 1 km nenuvaziuoj per 2 metus ir sako turi staza o vairuoja net prasciau nei per egza. ar tai tiesa? nuvaziuoti km geriau atspinti staza

Pries 10 metu ir 5 men.

Nu kažko tu pikta labaj ant veteranų…Matyt kažkox incidentas buvo…
Aš tai kitą dalyką galiu pasakyt…Kas pradėjo mokytis vairavimo turėdamas 30+, niekad jau žmoniškai nevairuos…
O amžiaus riba vairavimui…biškį gal perlenkimas būtų…
Mano žmonos aTa diedukas sakydavo: "Miteranas už mane vyresnis, o prancūziją valdo…O ką aš, žigulio nesuvaldysiu???"Ir tikrai, važinėjo be priekaištų…

2000.02.26 išduotos Cha cha

Nuo 1992 metų pavasario BC kategorijos. Šiaip stažas turėtų būt skaičiuojamas ir kilometrais, t.y. nuvažiuotų km. skaičiumi. Su nuosavom turiu nuvažiavęs jau biškį virš 600 000 km., tai reiškia, kad naują mašinikę turiu jau sudrožęs. Kažkaip kai nusiperku naują (tiksliau dėvėtą), turiu madą užsirašyt spidometro parodymus, o toliau dapliusuoju. Su tarnybine kai anksčiau turėjau, pravažiavau 150 štukelių. O intensyviai vairuoju jau nuo 1995m., kai pirkau patį pirmąjį automobilį- tada buvo VW golf I , 1982 metukų, 1,6 matariukas. Ta auto iki šiol kelia nostalgijas. Beje, kai pardaviau, tai tik pernai sužinojau kad iki pernai metų ji dar ir važiavo, tik pavasarį supylėLiūdnas

Pirmos teisės 1983m “A” kategorija…Mirkt
Antros : 1985m. “C” kategorija.Xaliavai, DOSAAF.
“B” kategoriją…promorgal…Cha cha neyteikiau kai kam “mažos dovanėlės”
Trečios teisės: “B” kategorija.Už savus, KPI autoklubas, 1989m…
( Lyg tai)1993m. Visos trys knygelės virto viena laminuota kortele.

as tai jau geri metai turiu teises. hm berods ishsilaikiau 2003-06-10 Šypsena sestadieni…

Na o as tik 2004.06.10 islaikiau vairavima.
Tai teises bus po kokiu dvieju savaiciu,bet siaip vazinejau ir be teisiuŠypsena

stazas ne nuo metu o nuo pravaziuotu km priklauso. as savo pries 5 metelius islaikiau ir jau netoli 100 tukst. km prasukau ir tai tik po lietuvele Šypsena dabar jau mieliau sedu salia vairuotojo kad mane veztu nes kai tai jau tampa darbu atsibostaNežinau

nuo 98 metu 08 19Šypsena

Nuo 1992 m. vasario.

zinok tfu tfu tfu ne karto neteko uz tai moket
Mirkt Bet wa praeita savaite vos issisukau, tai norejo duot uz lipduko nebuvima + per dideli skaiciu zmoniu sedinciu masinoj. Blevyzgojau kad ne mano masina ( nes ji yra priregistruota ant pamotes). ilgai as su jais ten burbejauKanda