kačių maudymas

ash kai pas veterenara buvau tai man liepe ketes nemaudit daznai sako, tai labai svarus gyvunas labai pati gerai issiprausia…ne nebent kaip maniske tulike apsidirba Juokiasi

Aisku,o kam ja maudyti,juk ji pati puikiai nusiprausia.As girdejau kad maudyti kaciu tikrai nereikia Ne

bet kad leleteles purvinos.jis apskritai vandens bijoooooooooooooo

Visi čia visko prirašė, ir aš prie visų iš savo patirties patarimą parašysiu. Anksčiau saviškį maudydavome bliūde (kaip jau kažkas minėjo), tačiau kai reikdavo papilvę paplaut, reikėdavo katiną kilstelt, tai tas ir bėgdavo iš to bliūdo (labai svarbu uždaryti vonios ar kitos patalpos, kurioje maudai, duris). Dabar mes jį įkeliame į vonią (į kurią jis kartais ir savarankiškai įlipa pamiegoti) ir su dušu prausiame. Tada nereikia jo kiloti. Daug saugiau katukas jaučiasi. Taip

Tai gal tu smarkiai jos neskalbk. Tik greitai pagauk - murkt į bliūdą švaraus vandens ir ištrauk. Ji nespės nė suprasti, kas čia įvyko. O paskui pati šlapias letenas išsilaižys: priversta bus Šypsena

mano irgi kaip pradeda po kokia valanda praustis, ir dar kai nakti ji su manim miega… Pavargęs atsiseda ant pagalves ir lyzht lyzht man priesh ausi savo kaily;DDDD~

Namines kates taip pat reikia maudyti, nes jos neishsivalo savo kailio taip kaip maudant. AS savishkius maudau taip. pripilu i vonia vandens tiek, kad apsemtu katinui nugara, tada jis negali labai strakaliot, nes negali pritupt (vienzo jis stovi ant pirshtu galu Cha cha) viena ranka prilaikau snuki, kad neniurkteltu kita gerai sudrekinu kaili. Poto. I vonia jau buna ideta taburete iskeliu zveri Mirkt ant jos ten ishmuilinu, poto atgal i vonia.ishskalauju ir i rankshluosti Šypsena beje manishkiai ziauriai bijo dusho (nors siaip nesipriesina maudynems). gal ir jusishkiai irgi?

o man atsakys kas nors koki sampuna reikia naudoti? Nustebęs

as saviski katina maudau tik vasara Nekaltasir jam tai labai patinka, nes is karscio neturi kur detis…

nu mano katino net didziausiu pastangu deka neistumsi i vonia… pirm tai aprdaskys, paskui viska aplink ishvartys…

paprasta kachiu shampuna, jei nuo blusu, tai pasieshkok nuo blusu, jei neturi blusu, tai belekoky;]

Per 6 metus katina maudeme kaciu shampunu kelis kartus.Girdejau ir kiek pati manau, jog nera reikalo to daryti naminems shvarioms katems, bereikalingas stresas…

ji gyvenime lauke nebuvus, tai blusu tikrai nera. o maximiniu sampunu maudyti tikrai nerizikuosiu Ne

kadangi ju nelabai rejkia maudyt todel nieko nepadarysi…maniske ir pradeda spiedt nesavo balsu kaip maudau Liūdnas

o tu irgi nevaikshtai i lauka? Cha chasiaip indoor katems atnesha blusas sheimininkai… uztenka koridoriui is kaimynu/laukines kates, kad blusa tau ant batu uzhoktu - va ir turi jau dar viena namini gyvuneli. taip kad neturek iliuziju, kad namine kate negali turet blusu, beu negali uzsikrest kokiom ligom. tokiu bacilu perneshiotojais tampame mes, sheimininkai…

…ir tu nori pasakyt, kad as nezinau, kad ji neturi blusu? tik visiskai nebendraujantis su savo suniu ar kate seimininkas gali nepastebeti, kad jo augintinis kasosi. bent jau manoji, tai per dienu dienas trinasi aplink mane.

jeigu katinas naminis ta prasme gyvena name ar bute ir neisleidziamas y lauka tai kox tolkas tada ji maudyt(na neskaitant ten tikrai butinu atveju kai issitepa ir t.t.) juk kates labai svarus gyvunai. pvz mano katei jau 8 metai ir ji per visa savo gyvenimas yra maudyta gal tik kokius 3kartus.beto jei gyvunas yra neprates tada jam yra yvaroma tikrai nemazai streso… Pavargęs

Kates maudomos tik tada: kai reikia(issipurvino),vaiksto i lauka, ruosiant i paroda. Namie gyvenanciu nebutina. Kaip reikia maudyti(pratinti):pasiuti ar (kazka panasau turint)is plonos medziagos maiseli su virvele. Ipilti i vonia vandens neperkarsto(nedaug). Katyte ideti i ta maiseli…palikti galvyte, apie kakla suristi virvele(lengvai) kad neissigastu, kalbinti. Ir po lengva ileisti i vandeni, rieskutemis pilti po truputi ant maiselio…kai ji apsipras galima paleisti vadeni, muiluoti ant maiselio…po visko dusu nupilti. Ir iskarto i ranksluostuka ivynioti,Zinoma palaikyti ja, kad atsigautu Šypsena nes vistiek nemaloni procedura. Taip po truputi ir katyte nebebijos… Tai rode ir per televizija…ir patirtis is veisliniu kaciu augintoju Šypsena

Maniškis prausiasi pavalgęs (manau, kaip ir visos normalio katės): tai reiškia, kad jis maistu aplipusiu liežuviu tepa savo kailį. Galiausiai kailis sulimpa. Maudau, kad 2-3 mėnesius. Geriausias rodiklis - perbraukiu per kuprą prieš plauką, o plaukai ir lieka styroti kaip drakono pelekai.

mano kate negali pakesti maudyniu…turbut niekad ir nepripras…