kablukas

Tai vat ir as pagalvojau kad su kvatro eksfaltu pravaziuosiu Cha chaBus matyt ar pasiteigns Laimingas

pas 3.0tdi ir 2.7tdi ir 4.0tdi jei uzvedi salta ir sutarska, ATSIMINKIT VISIEM LAIKAM, CIA GRANDINES BEDA!!! Jokie ne kompensatoriai.

grandine tiek isitampo, kad voztuvai pradeda nespet nuo stumtuvu pabegt, dar po kiek laiko, gali ir lenciugeliai persokt

Tai ar grandine ar itempejai Klasta

grandine

oo, petriuks Apkabinimas Cha cha ar jau man reiks papasakot kaip bandziau pirkt is taves masina? Cha cha Cha cha

Pasakok. Valio

as vis laukiu ka petras skels Cha cha

Tu ji mates Pavargęs

ne, bet gi norejau Cha cha veik dvi savaites bandziau atvaryt su gal pinigais jo pasiulyto ant ab cumudano pirkt Ufff

Apsimyzo apsitashke pitrushka Juokiasi Juokiasi

as nezinau… bet man po siai dienai kazkaip juokinga Cha cha nu bl, zmones parduodantys masinas, visad laukia potencialiu pirkeju, kad realizuotu savo preke, o cia gaunasis mazdaug, kad pirkejas primygtinai pats bande ieskot pardavejo, bet tas pabendraves kelias dienas ir ‘paderines’, tiesiog dingo ir telefa isjunge Cha cha vien jau ko vertas a ne zodzio nesakymas, kad ‘rytoj isvaziuoju’, kai derinama buvo laikas, kad iki pietu neglaim niekaip, nes darbai… tada petras tiesiog a nieko nepasake apie planus savo, negalejimus, tiesiog, kai jau uzbaigem kuo greiciau darbus, susiderine laikus, planus, jau ruosemes varyt- nieks nekel, o kita diena petras kaip niekur nieko ‘as i palanga isvariau’ Cha cha ne, nu as suprantu, kad ten tetes ar mamos tas bizniukas, bet vistiek bbz… as pykt nepykstu, tik, nu durnai juokinga kazkaip Cha cha is blogybiu… na, jei pas mus taip ‘tarp savu’ vyksta…

Kokia ta masina buvo?

parasiau- jo paties pasiulytas ant cia toks kaip mano cumudanas…

As galvkjau q7 siule JuokiasiIshlenda eikinis triochala Juokiasi

Vycia - tu ir carrera norejai pirkt, tai kieno islaikymas brangesnis - parso ar parketniko sirpotrebinio?

Nu o kai vienas dalyvis 200km į vieną pusę važiavo su Petriuku susitikt, ir telefonas poto buvo išjungtas Gerai Žodžiu triochala kaip reikalas.

as jam sita per pati pirma pokalbi priminiau Cha cha na, taip pazvengem chi chi, kazka numyke ir tiek, bet paklaustas ar ir man taip bus, dievagojosi, kad ten nesusipratimas Ufff ty vo koks nesusipratimas Cha cha

Tai kad kosmo gyyyminaitis buvo senai aisku Juokiasi

Italas, kuris pardave irgi negali atsidziaugti, savaite geria Butelis is dziaugsmo, kad atsikrate masinos.