Ką verta pamatyt Paryžiuj?

Eifeli, Luvra, arka, tuneli, kuriame zuvo Princese Diana ir Disneilenda Taip

nezinau cia kas minejo ar ne bet butina pamatyti versalio rumus ir prie ju esanti parka, taip pat pasibastyti visur reikia gana namazai laiko norint visur apsukti. buvau pora kartu bet negaliu pasakyti kad daug ka aplankiau
TaipTaip

“soleil de paris” is kur toks nicas? Nori but gal Liudvikas XV ? Šypsena
i aplamai zmones ne pirkt vaziuokit, o mieto paziuret, prekybos centruose eifelio boksto paveiksliuka ir Lietuvoj galima rast. o siaip tai labai labai grazus miestas Paryzius ir negalvokit. kad isreklamuotos vietos tai nieko gero. I eifelio boksta tai siulau eiti vakare ir butinai pakilkite, neisdildomas izpudis Cha chaCha cha

jei turesi laiko ten, tai sakyciau, kad verta pamatyt Versali. Bet skirt tam reikia kokias 2 dienikes maziausiai. Cha cha
oj, palauk… grizai gal jau Cha cha

mane suzavejo monmartras… nes as ejau visai is kitos puses, kur absoliuciai turistu nebuvo, tai isivaizduokit, koks smagumas Cha cha nes as nepernesu tu bandu zmogeliuku, spragsinciu fotoaparatais, sukaujanciu ir visa vaizda gadinanciu…

dar man asmeniskai St. Germain rajonas patiko. Ten yra grazi pilis, joje, beje, gyveno Prancuzijos karaliai, kol nepasistate Versalio. Bet cia kita istorija. Tiesiog pilis, sodai ir miskas labai grazus Laimingas na, gal nostalgija Cha cha

au revoir

Fantastiskas miestasGerai

Man patinka Paryzius (nors vasara tik kas 3cias sutiktas yra ne turistas), nes tai vienas is diziuju Europos miestu, kuriame neimanoma pasiklyst - visur la Tour Eiffeil is tolo sviecia Mirkt
abu kartus Paryziuje buvau vasara, tai teko matyt ta ne visai tikra, daugiau turistams skirta Paryziu, taciau vis tiek labai patiko la Defense rajonas (vien jam nuodugniai apziureti, reiketu skirti nors pora dieneliu), su savo Brolybes arka, fantastiskomis J. Miro skulpturomis, Agamo fontanu, kuris virsta grojanciu sestadienio popietemis etc.
Taip pat, kaip daugelis jau paminejo, nereiketu pamirsti Luvro (per 3 valandas begte galima aplekt pagrindines sales), Eifelio boksto (ir visai nebutina kilti i virsu - mes geriau pasirinkom Notre-Dame de Paris, kur i boksta reikia lipti siauruciais laiptukais, aklinoj tamsoj, ant sienu ispaisytos Kvazimodo ir Esmeraldos freskos, virsuje pasitinka garsiosios chimeros ir nepamirstami zodziais is V. Hugo romano… - cia tai tikrai ne trupucio nepasigailesitTaip
Prie visu auksciau isvardintu garsenybiu dar pridekime le Centre de Georges-Pompidou - siuolaikini meno muzieju, prie kurio visuomet rasit gatves muzikantu, zonglieriu etc.; Sacre-Coeur bazilika; Moulin Rouge rajona! (vien del savotiskos atmosferos); les Champs-Elysees (bent uzmest aki i prabangiu parduotuviu vitrinas)… ir viska, kas tik pasipainios kelyje, nes Paryzius - tai miestas-muziejus po atviru dangumiTaipŠypsena
laukiam ispudziu is keliones!Labas

Man Paryziui fainiausiai kai grupe isvaro i eurodisneilenda ir vienas ar keliese bastais po Paryziu be jokio tikslo siaip vaikstai ir tiek, prisedi tarp Paryzieciu kurnors parke ar senos krantinei… vat man tai geriausiais kaifas bunant paryziui Laimingas
O nakti ne ka maziau faina ir paryzius atsiskleidzia naujomis savo nuotaikomis Tūsas ir spalvomis… ir as viena nakti vienas prasibasciau ir nei vienas arabas nei nigeris neprisikabino… nors mergickai aisku visai kitaip Mirkt

uzlipsi i eifelio boksta ir pamatysi visa paryziu Šypsena o siaip tai man dvieju dienu neuzteko ten visko pamatyt Šypsena gereusia kokia guide-knyga turet ir zinosi ka pamatyt Nekaltas