Ka veigti kaip tevai niekur neisleidzia?

sok per langa,ir bekJuokiasi
mano ne viena drauge prie namo langu kopecias pasistaciucios budavo,tik tevai i kambarius sulenda ,o tos is kambariuJuokiasi

spirkit jiems i uodegaJuokiasiJuokiasi

siaip tai kaip sakiau cia yra laaaabai jau senas forumas o dabar mano tevai yra priprate kad as iseisiu kur nors su draugais ir grysiu nakty…Šypsena…o del rasybos…vta kad nera kas ismokytu…Liūdnas gi as ne lietuvoj…Liūdnas

ojjj…nepavydziu tau Ne taj gal mazaj metuku turi?

klausyk muzikos,sedek prie kompo,skaityk zurnala ar panasiai…

kurk planus kaip pabengi is namu kurnos pasizmoneti jei niekur neleidziaCha cha

ATS. :sedeti namie!!! Cha cha ne wapros!Kietas

Jei neisleidzia tai imk ir iseik taip per pora menesiu visiskai perauklesi tevus.O tada galesi valkiotis naktim,vogti,mustis,rukyt,gerti,plesti ir kitaip laika smagiai leistiCha cha

Konsultuoti vyresnes bangietes analinio sekso klausimais.TaipCha cha

Mokytis rasyti zodi veikti Taip Cha cha

skaityti knygas, mokytis, klausytis muzikos, miegoti sedeti online!

Niu nezinau,man taip nebuvo,kad niekur neisleistu

atistok prie duru ir kauk, garsiai kauk Taip kad kaimynai Telefonas iskviestu ka nors is vaiku teisiu organizacijos. Pades Laimingas

na jej wakarajs neishlejdzhia taj dar suprantu, bet tu wa pwz ishejk diena su draugem i miesta, ir pasiwajkschiosi ir namuliuose pabut nerejkes…

Masturbuokis iki samones netekimo gal tada tevai pasigailes ir kurnors isleis kad daugiau to netektu darytiJuokiasiJuokiasi

Nezinau su tuo dar nesusiduriau…Nekaltas

Širdis

ai sedziu ir tiek, prie kompo sedziu!susirashineju su draugais!o galima gi ir pabegti!Laimingas

nu siaip istikro viska ka jus saket ta ir dariu sedejau klausiuasi muzikos skaiciua zurnalus bet dabar jau isauklejau tevus kad eisiu savaidgaliais kur noresiu ir kada noresiu…tai vot…Šypsena toks ir gyvenimas…Šypsena

tai tu snekek su tais savo tevais ba kaip busi 18 dar prasysi leidimo iseiti i parduotuve.KandaKandaKanda

nesijaudink tikrai tikrai neprasysiu nes as su jais jau tikrai iki 18 negyvensiu…TaipTaip