Ką vaikinai manote...

jei siaip kokia šalava, žertva tai px tegu rūko, savos rukancios nei matyt nei užuost nenorečiau…

Šypsena na kiek teko sneket… tai daugumai geriau nerukanti Mirkt

PAIESKAAAAAA!!!Piktas

neigiamai

rukancios paneles nepatinka, bet galima rast kompromisa Šypsena vis delto geriau kad jos nerukytu!

Buchiuotis su rukanchia mergina tas pats kas laizhyti pelenineŠypsena

blogai

As pats niekad nerukiau, nerukau ir tikrai nerukysiu. Rukanti mergina-nieko neverta mano akyse mergina. Sorry bet cia mano tokia nuomone ir is karto atsiprasau Šypsena

Kol rimtai nedraugaujama tai del manes ji gali rukyti o veliau bandyciau padaryt taip kad ji mestu rukyt, nu o siuo metu jokio skirtumo

Jei nerukyciau gal ir butu skirtumas, bet dabar nematau jokio skirtumo.

Man nera nieko baisiau uz rukancia mergina Veee Baisu Pavargęs

pats rukau ir esu tolerantiskas, priverst mest rukyt yra be sansu, jei pats to nenori. Jei nepatinka, iseitis - abiems mest rukyt. Seip as asmeniskai nematau prasmes kankintis metant rukyt. Kam neleisti daryti sau to - kas patinka?

rspkt

Veee

pats rukau, bet ne rukancios merginos patinka labiau

as nieko pries kad baxurai ruko, nu bet jau merginos… tikrai nenoreciau kad mano mergina rukytu! pats nerukau. aciu uz demesi!

na jeigu ji ruko tai cia jos reikalas bet gerai butu jeigu ji gerbtu kita zmogu ir pakramtytu kramtoma guma po kekvieno parukymo.

ruko, neruko Baisu koks skirtumas…
shikau ir tapshnojau
Kiaulė

BlogaiBlogaiBlogai

KAI VAIKINAS NERUKO TAI TADA JAU KATASTROFA SIAIP AS TO NESMERKIU NES ESU ILIPES I TA PATI SUDAGirtas

Visi taip sako bet vistiek laizo peleninesJuokiasi