Ka tau reiskia zodis DIEVAS?

Manau kad to Diewo y kury wisi tiki - nera. kiekwienas turi sawo diewa, neswarbu ar tai koks nors dajktas ar tas, y kury tiki zhmones ejnantys y bazhnychia. Diewas yra tas, kuo zhmogus tiki ir nebutinaj Diewas turi egzistuot. Mano Diewas - mano pana. nu chia prikolas, bet mes tjp sakom Cha cha

Dievas? hmm…dar 1 proga laimet nesiojama kompiuteriGirtas

"savo" Dieva…

dievas mums pades Girtas

Velniūkštis Gerai

Ufff tikiu.
Ufff tikėsiu.
Ufff aj nežinau nerūpi man jis gyvenu mastau gal jis yra gal ne,šeip aš mokslu domiuosi ir man dar kolkas keista,kad galėjo būti toks žmogus,nors įrodymų mažai išlikę kad buvo toks žmogus kaip jis.Kanda

EVIL. Velniūkštis

placebo

nu Dievas man tai kazkoks piktas dede i kuri tureciau tiketi ar kazkas tokio mano nuomone kad tu gali tiketi kad ir i pati velnia bet svarbiausia i ka nors tiketi. As save laikau kataliku nors visai nieko dzinbudistas labai geras tikejimas kazkada ieskojau info apie ji. tai priejau tokia isvada kad dzinbudizmas yra toks tikejimas kaip tau viskas dzin Šypsena o jai dar apie katalikybe tai nelabai megstu vaikscioti i misias kazkaip nuobodu man ten, ziema labai salta Šypsena bet nemanau kad jai nevaikstai i baznycia tai jau nesi katalikas.

tay tikray…ApkabinimasŠypsenaTaip

Nera dievo jei ka Nekaltas

Dieva ssmievas…tau hau tikrai jukio dievo nera…

Nemaciau,negeriau,reisk nera.Reisk nieko nereisk ;D