ka reiskia tie zvilgsniai

manau, jus vienas kitam labai patinkatŠypsena nestbdyk, imkis veixmu!!Cha cha

niu tai nelauk ilgai, pabendraukit, pasikwiesk kur ar dar ka…Šypsena

Tai baxuras nestabdyk ant alaus pakviesk ;] o gal reik sakyt ant sidro anyway pakviesk kur nors ir tada ziurek kas i kur gali peraugti…

Perform an action !!!

Nu as ir pazystu toki vaikina,kai pasiziuriu i ji pagalvoju ,uzmusiu"…Cha chaMusu zvilgsniai daznai susitinka.ir jei jis mano kad jauciu jam simpatija…nu jau nepykit, betIgnore

Aisku gal jums viskas kitaip!!!Cha cha

jo zhinau ash irgi viena atveji, jie zhvalgydavos zhvalgydavos vienas i kita ir tas zhvalgymasis peraugo i meile,bet deja ji trumpai tesitese Liūdna

Niu aš dar taip pagaklvojau, gal čia tau kaip vienai mergai su manim buvo. Mūsų šūlėje tokia žvaira yra. Aš taip į ją vis žvilgtėdavau, nes man kažkaip buvo labai keista. Nebuvau matęs ant tiek žvairo žmogaus. Jai tikrai nieko nejaučiau, nebent mažiuką gailestį. Aš taip pastebėjau, kad ir ji į mane pradėjo žvilgtėlėt. Vieną kartą ji, aš ir jos draugė buwom vienoje klasęjėje. Ta jos draugė taip priėjo ir sako :

  • O tu žinai, kad tu ir ji, nu…
    Ta žvaira sušuko:
  • Ne ne, aš nenoriu. Nesvarbu.
    Niu aš taip pasižiūrėjau į jas ir nusikračiau taip , kad atrodytų jog nieko nesuprtau. Ačiū dievui nepaskė to žodžio mylėti niekas, nes nežinau ką būčiau daręs… Tai va jei turi kokių kūno trūkumų tai pasitikrink Aš nekaltas

NIEKO TIE ZVILGSNIAI NEREISKIA
Man irgi taip buvo… zvilgsniukai… ir panasiai… mirkt mirkt…
O kai paskambinau as jai… gavau dideli RAGA.
Aciu uz demesi. Susinervinau.

Jo , o gal ta simpatija pereis į meilę .Sėkmės …

daug kas priklauso ir nuo to kokie tie zhwilgsniai.Taip

pradinis flirtas…nuo to viskas ir prasideda…sekmes

ai zinau, yra tokios keistos mergos kurios visada filmuoja vaizda kuri mato, tai krc negerai kai su tokiom mokaisi, nes uzpisa tu sneki i tave ziuri, tu sprendi i tave ziuri ir t.t. bet kaip zmogus gali sugebeti vienu metu ziureti i visus, o dar ta merga tokia negrazi negrazi, tai pz…

Simpatija tarp taves ir MoterysCha cha

Aš nekaltas taj ir rejkia Aš nekaltas

jo ma atrodo tu jai patikai Cha cha Taip Cha cha

nu ir ka? cia tik ant bajerio as pvz praspoksau i diena apie 15 panu ir man ppx

bet kaip ja uzkalbint kad neapsikvailinciau,patarkit rimtai!

Kubikas don’t worry Aš nekaltas Šypsena

o siaip tei ash ir tos pachios nuomones…kad zhvilgsniai tai dar ne viskas Aš nekaltas vo, prieik prie tos merginos, persimesk keleta zhodeliu ir tada pamatysi Taip reishkia jie ka ar ne Aš nekaltas Šypsena