ka reiskia masinu pavadinimai.

…yra ir kitų versijų… Cha chapvz: FIAT - Fehler In Alles Teile…

Apie AUDi dar yra kokia tai istorija su “Auto union” Nekaltas ??? O tie keturi žiedai tai lyg ir simbolizuoja susijungusias 4 kompanijas Nekaltas Nekaltas ?? Gal kas tiksliau žino ??? A700

Renault Twingo pavadinimas buvo sumodeliuotas is dvieju zodziu “twist” ir “tango” pasitelkus kompa.

arba Fix It Again, Tony Cha cha

As irgi kazka panasaus esu girdejes.

BMW - Break My Window

astra ir vectra nezinau kaip su kitais modeliais sukurti grynai kompiuteriu.

BMW - Brutual Money Waster

Man patiko FIAT - Für Italiener ausreichende Technik (isvertus reiskia: kaip italams pakankamai gera technika) 2 pagonis ir A700: Audi buvo tik viena is keturiu kompaniju, kuri iejo i Auto Union (ikurtos treciajame desimtmetyje) sudeti (kitos buvo Horch, DKW ir Wanderer).

Tai taip gaunasi, kad Auto Union= Audi+Horch+DKW+Wanderer. O kaip tada ta versija, kad Audi issivyste is Horch? Nezinau situ subtilybiu, taciau dabar pasidare ydomu…

…kad horch=audi, tai tikrai…dėl tų 4 nesu tikras ar ten viskas teisingai…Reiks pavartyt senus ZA RULIOM archyvus… ten skaičiau apie tai… Ten dar labai ydomų dalyką rašė… Cha cha “iš Wanderer pasitraukė pažangiausios inžinierių pajėgos ir įkūrė gamyklą WARTBURG kuri gamina labai įdomius ir pažangius automobilius plastiko kėbulu, o likusią WANDERER dalį nupirko “auto union” kuri gamina pilkus nieko neypatingus automobilius AUDI ir balansuoja ant bankroto ribos.” Va tep va… Cha cha

“Audi” tai antroji Augusto Horcho kompanija, ja ikure poto , kai pirmoji - “Horch” bankrutavo ir ja nupirko kiti. Idomu, kad A. Horcho “vaikai” susitiko Auto Union’e Šypsena. O 1969 metais Auto Union nusipirko Voksvagenas , dar prijunge NSU (jie gamino auto su rotoriniais varikliais) ir pavadino Audi (o Auto Union zenklas keturi ziedai liko).

Aš tai mėgčiau pasiųst tokius kaip tu nx. Bet esu per daug gerai išauklėtas.

Jo, tik prancūzai sugeba taip apsisunkint - juk ir be kompo tuos du žodžius galima taip pat sėkmingai sukryžmint.

Audi - Another ugly deutch invention Šypsena P.s. O peugeot?

ford- find on the road dead

Dabar bijau suklysti bet VW Golf ar Passat, krc isvertus gaunasi “liaudies vezimas” gal ir klystu.

FORD-Fast Only rolling Downhill Cha cha

pademonstravai puikias vokieciu kalbos bei geografijos zinias. volks wagen tautos vezimas golf - tai tokia srove ir gaetinai silta. ir beje didziausia passat tai jau vejas…

nu matai kompas dar matyt naudojasi pagrindiniu pasaulio kalbu zhodynais(anglu, ispanu, prancuzu ir t.t.), kad nesigautu koks kurijozas, kaip mum panashiai su tai skutimosi peiliukais Shick Cha cha