ka reiskia jusu nickas ir kodel ji pasirinkot

benstas, ko tu tam hennessiui i sikna lendi? tu ka gejus koks, ar lesbietis? ar cia hennessis turi klona ir pats save pagiria?

as nekeisciau… megstu pastovuma… mano tel nr, jau kokie 5 metai nesikeicia…

o nikas - tai tiesiog gerai isimenantis ir (beveik) nieko nesakantis angliskas zodis. Isijungiau winleda ir verciau is eiles, kol radau tinkama Cha cha. O angliskas gal todel, kad sulej vokieciu mokiausi ir anglu kalba kazkokia "rimtesne" atrodo. Mirkt tikriausiai todel, kad ne taip gerai moku …Kietas

ee…tai mano megstamiausias gyvunas+labai grazus skaiciu Šypsena

Tiesio as linksma jauna paneliuksteCha cha

o as tai dirbu piliu tyrimo centre, stai

Gyvenimas mano shunishkas…PISTIS shuniuku megstu…be to prikolnas…ankshciau visi chatuose prie brisiaus, t.y. mano galo prisikabindavo…Šypsena

jauciu neliudna…
Tūsas
kaip irr kokiam Bilui Clintonui butu…

Vardas, nes toks mano vardas

mar - tai pavardes pradzia, o mariska-tai mano vardas Laimingas

O kaip tada su Frekenbok is "Mazylis ir Karlsonas"? Nekaltas Mirkt

Zmogau kada tau skonio receptorius amputavo? Balta uz Henessy gerew…
ApakęsPavargęsNePavargęsApakęs

Aš norėjau kitą pasiimt, bet jau užimtas kažkieno buvo ir nenaudoja bjaurybės, bile užėmėPiktas O lotyniškai reiškia "liepa", nes liepą prisijungiau oficialiai Cha cha

Mano tai labai aiski reixme-as isdykes nuo prigimties,o raides priekyje… Kas pastabus gali pac issifruoti ka jos reiskia.

bl nieko nereiskia…ant kompakto pamaciau toki veikeja ir viskas Nekaltas

aj mano tei kilo is durnumo…Šypsenamano vardas ruta,tei toj dajnoj ruta meta lelija,tei kazkodel meta prikibo…ir seip labai skaniu…niam niam…Taip

as tai pasirinkau kad kuo daugiau lodoriu isdurt galvos ooo cia sexo bus turbut ir eina durniai geda del jusu

eik >>>>>>>>>>>>>>>>>&g
t;>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
http://www.outwar.com/page.php?x=1615702

Juokiasi
Juokiasi

won

Taip jau išėjo…