Ką padovanoti naujakuriams

galima nesti dekoratyvine pasaga, ji tai tikrai laime nesa. reikia virs duru pakabinti…tada joks blogis pro duris neieis…taip yra sakoma…

nu jau, as visu dovanotu roziu ziedlapius nuplesau i renku i tokia grazia kvadratine vaza Aš nekaltas

Na, siaip as domiuosi butent visokiausiais talismanais, taciau, kad tiksliai kazka nustatym, reikalinga papildoma informacija, is tokiu bendru: yra toks lyg ir paveiksliukas su visokiausiais simboliais, o viduje moneta (apie 20-25 Lt), sako, kad jis visa neigiama energija is buto isstumia ir bloga linkintis zmogus negali ten ilgiau uzsibuti Taip, dar trys kiniskos monetos perristos raudonu kaspineliu (apie 15 Lt), jos kabinamos ant laukiniu duru rankenos - nesa i namus finansine sekme Taip, oi bandau taip viska greitai prisiminti Cha chaCha chaCha cha, varpeliai (kaip jau minejo, taciau ne visi veiksmingi, nes yra daug kopijuotoju, zvelgti i kaina ir butinai 5 skambaleliai turi buti), ivairios neckes (tokios mazos statuleles) - jos ivairiems gyvenimo atvejams, akvariumas su auksinemis zuvelemis - isivaizduokite laimes simbolis Taip, sesios zuveles turi buti auksines ir viena juoda. Na, jeigu dar neuztenka, tai parasyk kuriam gyvenimo atvejui reikia ir as pabandysiu prisiminti, o siaip sekmes Labas

na, mano manymu tiktu ir gera knyga ikurtuvems. pvz., kokia rimta Lietuvos istorija. arba pasaulio atlasas. galima ir alkoholiniu ir nealkoholiniu kokteiliu knyga ar kokiu rytietisku patiekalu receptu knyga. svarbu,kad butu gera, grazi ir naudinga. ir storaŠypsena, nes kazkokios knygiukstes gi nenesi.
as, pvz., apsidziaugciau, jei man gera knyga atnestu

Knygos, dzindziliukai virs duru (och kaip as tokio noreciau Aš nekaltas), geles, kvepiantys dalykeliai… Va krano ar kito buities nenoreciau gauti, nes patys ilgai renkames ko norim. Tiesa easam gave sviestuva Gerai. Patys tokio nebutume pirke, nu bet labai labai tinka TaipTaip. Siaip draugai klause ko reikia. Issirinkom toki brangu bet grazu skambuti virs duru. Patiems pinigu gaila buvo, bet laaaaabai norejosi, tai ir gavom KietasTaipTaip. Kazkada draugam nesem rozetes Cha chaCha cha, bet vienas draugelis buvo vaiksciojes su jais, tai zinojo i ka ziureti.

Na va, aš kažkaip link tų dzindziliukų linkstu - bet vis tiek reiks kurią dieną palėkt iki rytietiškų prekių parduotuvės - gal ką įdomaus išgirsiu ir pamatysiuMirkt

O knygų tai kategoriškai negaliu dovanoti, nes draugė turbūt kaip ir aš knygoms alergiją jaučia - to gero namie tiek daug, kad kartais kyla mintys jas sukūrenti - deja perdaug geros, kad tokią nuodėmę padarytume Aš nekaltas Aišku ne į temą, bet jei jau prašnekom apie knygas, tai pasiguosiu, kad pasidariau priklausoma nuo knygų - ruošiuosi gamintis baldus į svetainę, tai baldus priversta daryti ne tokius, kad patiktų ir kad erdvės daugiau būtų, bet kad galėčiau kuo talpiau sukišti visas tas dulkių ir tarakonų kaupyklas Liūdna Apie atskirą kambarį vadinamą biblioteka-darbo kambarys kolkas galiu tik pasvajoti Aš nekaltas

Laime nesa tik ta PASAGA, kuri netycia laukuose rasta arkliuko pamesta. Pirktines, o dabar visokiu yra net remeliuose iremintu, laimes nenesa. Cia pagal senas tradicijas ir prietarus…

Nus galiu papasakot ką draugai mums su vyru sudovanojo (dar tada nebuvom žmona ir vyras). Šiaip tai jie daugmaž iš mūsų kalbų buvo supratę, ko reikia. Vis vien tai vieną pasakai, tai kitą. Taigi vieni atnešė mažą keptyvę skirtą padažam (buvau draugei prasitarus, kad tokios trūksta - nepamiršo), stikliukų arielkai, stalo įrankių gražų komplektą, ir vazoninę gėlę. Dar vieną labai gražią žvakę. Ir vienas draugelis jumoristinę dovanėlę - bulvių skustuką (kurį naudoju ir dabar bei neatsidžiaugu, koks jis patogus), porą švilpukų (kur vaikai pučia per šventes), kad kai supykstame nerėktume, o švilptume), bei kvepančią žakę stikliniame indelyje - tipo šeimos židinys.
O jei pačiai tektų eiti kažkur net nežinau, ką dovanočiau. Bandyčiau išsklausinėt ko reikia žmonėms.

Dovana dovanai nelygu. Vdrug dovanoji daikta, o ji jie jau turi. Gaunasi ne kokia padetis.

Dovanosi pinigus - gal kiek ne ideali mintis. Bet stai mes, prasem dovanoti tik pinigus, nes daiktu turim, ten visokiu indu, paklodziu, ranksluosciu ir t.t., ko neturejom - tai saliono baldu, galima sakyti viso saliono. O kadum sveciai sudovanojo pinigus - apstatem visa saliona, liustra ir ta labai stiliova inkliopinom. Vyras sako, kad reikia kilimo, o as nenoriu grazaus parketo uzdengti kilimuku. Plius namuose nesalta, kad reiktu kilimais apsikloti visas grindis. Tais galim sakyti, tas kilimas ir reikalingas ir nea.

Gana neblogas variantas - dovana cekis. Tais nusipirks to ko reikia. Gal praturtins savo indauja, o gal ka nors kitka papildys.
Nors ta dovana ceki nebutinai tik induose uzsakyti, gi galima ir kitose parduotuvese.