Ka padovanoti kudikio gimimo proga?

Labiausiai dziaugiausi, kai mano kudikiui padovanojo kombinezona, paskui pamaciau ji Utenos trikotazo parduotuvej - siltas viduje, o isorej be jokiu puku - kainavo apie 20Lt ir nesiojo vaikas nuo 6 iki 12 menesiu ir buvo daiktas patvarus, dar pravercia megzti batukai, siltos kojines, anklodes uzvalkalas - apie 20-30Lt, o uzteks mazdaug 3 metus.

:o Taip Taip Labas

Šypsenaas tai atsimenu albumo vaiko nuotraukoms laaabai norejau…tai pati nusipirkau paskui. O siaip tai tikrai pliusiniu zaislu minkstu nedovanokit-nieks su jais nezaidzia-mano dukrai 3.5 metu dabar -nezaidzia su jais vistiek—didziuliai zaislai uzima daug vietos, renka dulkes ir naudos jokios…
Siaip geriausiai paklausk ko reikia Cha cha -geriausiais variantas.
Na gal pasiulyciau-nesiokle vaikui nesiotŠypsenakokiu barskalu, bet ne atsibodusiu kaip visis turi; knyga mamai irgi geras; vaikui ranksluosti-speccial jo-mano turejo labai dziaugesi. Ai dar va prisiminiau -draugei kaskada senai kai gime jos vaiks, dovanojom tokius paraloninius zaislus-meskas maudymuisi isidet i vonia…labai patiko…Šypsena)

Uiii… kiek daug patarimu Šypsena dekui, dekui… kaip dabar reiks issirinkti Cha cha