ka nuveiktumete savo paskutine gyvenimo diena???

flegma… kaip ten tavimi ta kulebam susidomejo… gaila man jos… nesiseka jai gyvenime…

Gaila man tavęs vaikeli. Pasižiūrėk į save, snargliau, po to apie kitus kalbėk. Ir apskritai, ne tam šita tema skirta, jei nelabai moki skaityti, paprašyk ko nors, kas tau perskaitytų šitos temos pavadinimą…

tai ko pradejai ant manes rautis? beje, pats pasiskaityk, parasyta KA NUVEIKTUMETE… o tu cia rasai ka tas tavo draugelis nuveike… flegma… niekas neklausia ka nuveiktu tavo draugai paskutine diena!!!

Aš į klausimą atsakiau, ir tik po to papildžiau jį. Ai ką čia su nevispročiais diskutuoti… Tas pats, kas su plikiu pešiotis…

shhh…Rytoj judu mirsit…Shh…Tylos…

Is ko sprendi?Cha cha

Zhinau ixius, tiesiog zhinau

Nusižudyčiau…

hmmm…
nuzudyciau savo ex dabartine Moteris Drovus Piktas Kanda
pavogciau is ko nors Lincoln Navigator ir pasivezinciau
va… daugiau nesumastau… aij dar toosa suorganizuociau Šypsena nerealu koki-brangiausiam restorane savo vardu viska uzsakyciau Šypsena tegu i kapines anstoliai paskui vaiksto Šypsena

Ar tik neperdaug zinaiCha cha

Cia jau filmu prisiziurejai apie navigatoriuCha cha Tik va apie ta ex nelabai ikirtauNekaltas

Apkabinimas

Dirbciau lyg man nereiketu pinigu…

Dainuociau - lyg manes niekas negirdetu…

Sokciau ly manes niekas nematytu…

Dovanociau sypsena kiekvienam ir kiekvienaj Laimingas

Angelas

ne zuika-navigatoriuje turejau progos pasedeti net Šypsena mano kaimynas toks tolimas turi Šypsena ech…lialka dzipukas Šypsena

o del ex Moteris tai nusipelnius jinai sito Nekaltas long story Nekaltas nieko asmenisko, man tas ex nereikalingas, viskas pamirsta, bet Moteris tai mano priese visam gyvenimui Šypsena

kai ta diena ateis tuomet ir žinosiu…

Kiek sugebeciau, visiem ka pazystu paskambinciau pasakyti kaip juos myliu Apkabinimas ŠirdisO pabaigai nusipirkciau lektuvo bilieta i vilniu ir nuskrisciau, kad galeciau su guma nuo televizijos boksto nusoktTaip

pasakyciau tai,ka parasiau dienorastyje

bet tikrai noreciau zinot,kada bus paskutine diena…

Prisigerčiau su Mylimais žmonėm Apkabinimas O jų tiek daug MyliuApkabinimas

O aš norėčiau…TaipŠypsena