ką manote dėl kerzu?

tenka but su kerzais, nes tokiu oru neiseisi i lauka su mylimom Myliu tapkem

Kerzai yra gerai. Nevisada. Vasarą jie nėra labai gerai. Juokiasi

Gerai

i kerzus ziuriu teigamai Katė

Man px (:

Gerai kerzai,ale kai kokia pis-pankikė/gotikė/metalikė svaigst “noriu kerzų noriu kerzų”,lyg kažkas nuo to baisiai pasikeistų,tai durnai atroda Blogai

kerzai Blogai geriau jau su basanoskem( ir ziema) Gerai

noriu raudonu kerzu bet dar lb geraj apgalwoju sawo noraLaimingas
wat lb nerwin kaj reik batu ir ner jokiu normaliu
kablaj shoodas
su kuo daugeu waikshciot?
man kerzaj patink;>
aishku galima devet wasara esu macius daug kartu
kokie gotai tj wisus metus kerzus neshioja
kerzaj gers dajkc kaj reik dubint forsiukus

jei mergina ish miesto nesioja kerzus, tai jinai nori ishsiskiti ish visu tipo jinai kieta metaliste ar pns
O jei kaimiete nesioja kerzus tai viskas ore, negi su aukštakulnais po ***us braidys?

man tai kazkaip panele su kerzaisVeee nejaugi nera grazesniu ir patogesniu batu nei kerzai ???Nežinau

kerzai man geriausi batai ir jie visur tinka tik ne kuno kulturai ir sokiam. Šypsena jega kerzai. Šypsena

tegul nesioja jei patinka,as neuzka ju nebenesiociau… durna buvau Cha cha

[quote]Oo, rimtai, koks skirtumas kaip atrodo? Svarbu tau patinka, arba nea. O ten visokie "man nepatinka tas, nepatinka anas, nes ten jai jai ir jai tai nepatinka" nu tai ka as zinau…
Ziurek, kad patiktu TAU, o ne kitiems :]

[quote]Beje, dar pati turiu kerzus, ir nesioju… :]
Taip, kad man asmeniskai kerzai patinka :]

Nieko nemanau dėl kerzų.

UžsispyręsNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasZmones ,o kur rasti nusipirkti kerzu kaune???ir kokiose parduotuvese buna,nei vienoje nemaciauUžsispyręsKlasta

Prašau, nepirk Nežinau

man negražu.
ir taškas .
Liežuvis

man pvz kerzaj nera toks bajsus dalykas ir nera labaj grazu. pati taj ju nenesioju bet nesmerkiu tu kurie juos nesioja ir tiesiog nekrejpiu demesio i tuos kerzus

Kerzay dėl mados yra kwailas dalykas,aisq jei zmogus be tokios avalynės negali ishiwersti ji supancioje aplinkoje,tai yra jau kitas reikalas Laimingas