Ką manote apie SUM41?

Man jų tik 1a daina zhinoma ir patinka¤Still waiting¤

absoliuciai nieko nemanau Laimingas

yra keletas gerų dainųTaip

Visą diskografiją turiu, Gerai grupė Nekaltas

nu va chia tai grupe! Šypsena siuntu del ju, jie nerealus!! turiu as visus CD Cha cha net maikute ir bliuzona!! ir belenkiek foto Drovusneisizheisiu, jei mane pavadinsit beprote del shios gr Mirkt Girtas

Blogai Blogai Blogai

Iš tokių kaip ir popsiško roko grupių tik SUMS’ai ir Green Day išsiskiria. Manau, kad Blink’ai ir Good Charlotte nusivažiavo ir važiuoja dar žemyn. Nekaltas

neblogas poziuris. Blinkai tikrai zemyn vaziuoja. bent mano nuomone. seni ju gabalai tikrai zymiai geresni. sum 41, green day ir gc irgi visai nieko. bet senieji blinkai vis tiek turi kazka tokio kas bent jau mano akimis juos isskiria is daugelio kitu panasiu grupiu. apie dabartinius blinkus aisku tyliu. Nekaltas.

Senieji tikrai patiko… O va GC tai kažkokį Š mala totaliai, vos ne kažkokį HIPHOP’ą varo (ten kažkoks klipas, rodomas dabar dažnai per MTV, kur jie su kvailais kostiumais)

klipo nemaciau nes kazkaip pastaruoju metu nelb ziuriu tv. bet manau jog turiu ta daina apie kuria cia kalba eina. gero ispudzio kaip ir nepaliko.

aj dar viena punk roko grupe kuri atsirado ir lygiai taip pat dingo…

coby-d, apie ką tu čia?

Tai kad jie kazkoki POPRoka groja Blogai Veee

Veee

Ne POPROKĄ, o POPPUNK! Ir šiaip jų muzika gana nebloga, lyginant su visom kitom gr. Muzika techniška, Gerai

juokingi