Ka manote apie F.Dostojevskio kūrinius?

O "Stepančikovo dvaras ir jo gyventojai" teko skaityti? Tikraja ta zodzio prasme veža Taip Nors imk ir greta Šveiko pastatyk, nors vėl gi… nevisi isikerta… Nekaltas

Epileptikas, gejus, ir, girdejau, - savo dedei ausi nukando.
Man tai labiausiai patiko jo "karas ir taika". Faina, kaip graziai viska apraso: tuos begius, kurie kaip velnio pirstai apraizgo pasauli, vienisa siela ziurincia didelemis akimis i tolyje boluojancia bure… Ech! Fiodorai, fiodorai…
padek kirvi i vieta! fu!

Man labiausiai patinka knyga"Main Kaif" parase sia knyga Fedia tada kada ilsiojosi Gagruose , o labai patinka dar vienas jo kuriniukas " ersketraziu Uoga" ir dar turiu benzo pjukla …ir jeigu kas nori galiu is jusu Dostojevski isvaryti -MIGAM!

Hmz…O man atrodo,kad "Karas ir taika" parasytas Levo TolstojausNekaltas

madingas shitas ponas tarp intelektualiu snobu Taip…atseit jei skaitai Dostojevski tai turi koshes makaulej…asmenishkai man jis nepatinka tas senas gumos tempejas, jei knygas gerokai patrumpintu gal ir neblogos isheitu, o dabar Ne…uzknisa tas heroju ( pvz Alioshkos ish "KAramazovu" ) niekada nesibaigiantis kapstymasis savo sieloje ilgiausiuose monologuose…nors skaiciau tik "Karamazovus" galbut kitos ir geresnes…"Jaunuolio" ir "Nusikaltimas ir bausme" neiveikiau…tiesa buvau pasizadejes iveikti visus "Karamazovus" bet kai prasidejo deshimtim puslapiu besitesiantis Zosimos monologas teko praversti nes nervai neatlaike Cha cha

koks skirtumas kas parase. Visos knygos apie viena ir tapati

Hmz…O man atrodo,kad "Karas ir taika" parasytas Levo TolstojausNekaltas

[/quote]

koks skirtumas kas parase. Visos knygos apie viena ir tapati

[/quote]

Baik juokus zmogau. dostajevskis ir Tolstojus skiriasi kaip zeme nuo dangaus

koks skirtumas kas parase. Visos knygos apie viena ir tapati

[/quote]

Baik juokus zmogau. dostajevskis ir Tolstojus skiriasi kaip zeme nuo dangaus

[/quote]

Nejaugi? O tai kuo jie taip nepanasus? Na, gal dotojevskis buvo siektiek zemesnis ir nosis jo trumpesne buvo. Va gogolio nosis jau panasesne i tolstojaus. Nekelk samysio. Koks TAU skirtumas kas ka parase?

ar tikrai?
Tolstoj parase "vojna i mir".
Bulgakov "vojna i mir" perrase scenai.

kokie jus cia visi literaturos zinovai Piktas. O man ta veikala parase Grybojedovas, asmeniskai.

nereikia pykti Šypsena
susirinke kulturos forume visokie snobai savo issilavinima rodo (as taip pat) Šypsena

o paerzinti ar galima, ar cia tik mordos rimtos?
Ar kultura, jums, bliamba, kokia temide susiraukusi?
(norejau parasyti grubiau)

Ka manote apie F.Dostojevskio kurinius?

Aš dar manau, kad reikia nueiti į būsimą Lietuvos k/t suomių filmų savaitę ir pažiūrėti iškilaus Aki Kaurasmaki vieną iš pirmųjų filmų - F.Dostojevskio "Nusikaltimo ir bausmės" ekranizaciją…

to Svolocevskis:
ponas svolociau neapsimetinekite kad esate tox "netasytas" juk puikiai zinau kaip dievinate "klasika", o bangoje bandote tik apsimesti staciokuŠypsena
Linkejimai
Labas

Dostojevskis yra geraiTaip
o jei rimtai, tai esu perskajciusi "Idiota"
tikrai idomi knyga, bet kazkaip sudetinga skaityti, pasimeti tarp visu heroju aprasymu ju jausmu… gera knyga siaip, idomu, kai raso apie toki zmogu, kokiu dabar jau vienetai, arba visaj nebera, o jei ir yra, tai vadinamas irgi taip pat - paprasciausiu idiotu…

daugiausia verti demesio, bei mažiausiai reklamuojami jo dienoraščiai.

man patinka Laimingas

perskaiciau beveik visus jo kurinius isskyrus "Velniai" ir "Broliai Karamazovai".Brolius vis atidelioju skaityt nutempdama malonuma ateiciai.Manau,kad tai be galo talentingas rasytojas.Jis gyveno sunkiu laiku,kentejo tremty,kentejo savo liga,noriu tikti,kad kentejo ir del savo polinkio losti.Gal is to ir gime"Losejas".Tik su vienu dalyku jo kuryboje sunkiai susitaikau.Tai susitaikymo propagavimas.Gal buvo labai religingas.O gal priemus buti lengviau iskesti?

Daugiau nesirinksiu F.Dostojevskio kuriniu, nes siaip ne taip iveikiau "Nusikaltimas ir bausme" - daugiau buvo ne malonumas skaityti , o nuvargimas Pavargęs

Labai daug jo knygu perskaiciau, taciau kai kuriems zmonems jos gali pasirodyti nuobodokos. man siaip tai patiko, tik kartais erzina labai gilus heroju saves analizavimas (Raskolnikas) ir nuolankumas. O siaip tai nieko Taip