Ka manot apie Rukyma? Kodel gerai, kodel blogai?

Rukyti negerai Šypsena kenkia sveikatai, bet buna uztraukiu Šypsena

ajsku kad nekas…

geriausia rukyt yra prie progos… susedisu chebra gurksnoji aluty ir uzsitrauki duma…del metimo taj rukykit tik branges cizas ir pamatysit pades… man padeda

DrovusDrovusDrovus

TAI BLOGAI…!!!Ne

as manau apie rukyma Veee
tai nesveika… ir negrazu Juokiasi

nieko gero is to rukymoBlogai.Nors siaip,jei nori tegul ruko,man tikrai netrukdo ir manes neerzinaNeNekaltas

rukymas blogai del to nes tampi priklausomas bei del to kad rukalams isleidziama labai daug pinigu!KandaKandaKanda

Hm … nu nzn bet jei pats nerukau… tai mane aplinkiniai erzina… gal mano plauciai silpni bet negaliu as tu dumu pakest :] Siaip kai parukiau koki menesi … tai prasidejo toks slykstus kosulys Baisu tai gerai kad motke galvoja kad perpute… dabar neberukau lyg ir praejo …

eh Karta paragaves vos vos gali sustot Juokiasi

daug kas sako, jog rukimas kenkia sveikatai ir t.t., ir pan., bet vis tiek zmones ruko. Pries rukancius tikrai nieko neturiu pries. Na, rukimas blogai ir tikrai net mazi vaikai tai supranta, todel argumentu ir neverdinsiu… o gerai… mmm… zmones taip ‘uzsaldo’ savo jausmus (turiu galvoje pykti ar kazka bent jau panasaus) Blogai cizos padeda nusiraminti… as pati nerukau. slykstu kai matai merginas su cizomis lupose ar tarp pirstu ir vaizduoja krootas Blogai Veee hrrr… rukimas tai silpnumas Nekaltas

Nerookau ir nenoriu rookyti o kas rooko tegul…

Shiaip skaiciau, kad rukymas pagreitina medziagu apykaita ir tuomet greiciau deginamos kalorijos Cha cha Taip, taip, keista, bet todel dauguma manekeniu ruko, geria kava, kad nesinoretu valgyt daznai…

butent Taip, bet niekam tai nemotais…Blogai

jei rukai ,tai priklausai.man tai slykstu rukymas.vat ,tokia ir nuomone Liežuvis

nematau naudos is rukymo, [nebent parukau per plotus, kad dotu i galva, kad apsinestum labiau Mirkt ] o paprastai, diena surukes cyza, nieko nepajauciu, jokio tolko, dar kvapas is burnos Nežinau
cia man taip Šypsena o kas ruko pastoviai, nez… Labas

persasi isvada kad panos rukuo del "krutumo"…? kvaila taip sneketi

2 neeli : bet pripazink, kad daugelis pradeda rukyti del KROOTUMO !!! ???
as nerukau, ir man asmeniskai, kai pamatau grazia pana rukancia, tai vaizdelis nekoks susidaro… Baisu net nebesinori pradet bendraut su ja… Ignoruoju

Nu nesakyk… cia priklauso kokia pana pamatei :] manau pamates gera pana , elegantishkai rukancia… Kietas o ne raukiancia Astra kaip koks batsiuvys … manau nieko blogo… bet vistiek… kazkaip pamojna ypac jei pats nerukai kai salia taves merga ruko … anyway matau kad ne man vienam nepatinka rukymas Cha cha

ash rookaw ir nerookaw… =]
pamainom…
sheijp zhinaw kad tai nesveika ale man px…
kiek zhmoniu rookoo ir nieko… na dawg kas suserg aplauchiu vezhiu ir pan… Liūdnas Gėlė
bet tai nereihskia kad ir ash susirgsiu bet…niex negarantuoja kad nea…

Nu gal ir tiesa… siaip nuo mazai manau nieko nebuna… Kietas Bet minusu tikrai yra… ypac jei sportuoji tai jauciasi kaip nzn kas .

VeeeNerukiau,nerukau ir nerukysiu!!!Man tj slykshtu!!!Tuo labiau,kad negaliu pernesht tos smarves!!!Ar ne tas pac butu ****a i burna isikisht ?