ką manot apie Pentax Optio550

Jo blyn… net ir pateiktoj nuotraukoj ir to 550-as. Ufffffff… komplikuota su tais Pentax’ais. Kaip ir su KwanonomLaimingas

[/quote]

heh. o pasirodo 555 - is tikro toks modelis yra Mirkt

Taigis, galiu konstatuoti , kad 550 yra paskutinis slamstas ir seniena, o reikia imti 555.

heh. o pasirodo 555 - is tikro toks modelis yra Mirkt

Taigis, galiu konstatuoti , kad 550 yra paskutinis slamstas ir seniena, o reikia imti 555.

[/quote]

chebra, ar tai istikro ar man tik pasirode kad Pentax’ai patalpoje kiek tamsoka fotkes daro? tiesa, kiek maciau tai buvo ne 555, o ‘S’ modeliai… gal cia kiek silpnokas blicas? ar cia su visais skaitmeniniais patalpose taip buna?

ne su visais. o pentaxai, man rodos, ir lauke tamsokas foto daro. ir blicas cia ne prie ko.

[quote]Martynukas rašė:
ne su visais. o pentaxai, man rodos, ir lauke tamsokas foto daro. ir blicas cia ne prie ko.
[/quote]

Nu cia todel, kad pas PENTAX’us “tamsus” objektyvai. Vo.

Nu cia todel, kad pas PENTAX’us “tamsus” objektyvai. Vo.

[/quote]

o paskuriuos sviesus? kazkur lygtai maciau parasyta kad pas Olympus eina sviesus…?

[quote]xrom rašė:
kazkur lygtai maciau parasyta kad pas Olympus eina sviesus…?
[/quote]

Nu reiskias pas Oly bus “sviesus” objektyvai Taip

As pirkau S50. ir bendradarbis veliau pirko S50. As pirkau sidabrini, o bendradarbis - juoda. Kai veliau abu ijungem savo fotoapratus ir islindo objektyvai, pastebejom, kad pas mano aprata objektyvas sviesus, o pas bendradarbio - tamsus.

Ple, o kas but buve, jei viens is jusu but nuspirkys oranzini S50 su ramunelem? Jauti jega, KOKS objektyvas butu?

heh. o pasirodo 555 - is tikro toks modelis yra Mirkt

Taigis, galiu konstatuoti , kad 550 yra paskutinis slamstas ir seniena, o reikia imti 555.

[/quote]

pentax optio555Gerai