ka manot apie cia mano pyyp..??

pajurio mergaite esi?NekaltasDrovus

neteko klausyti LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Tas pats kaip ir kitos laidos, tik apie ana gala. Nieko ypatingo.

Tas pats kaip ir kitos laidos, tik apie ana gala. Nieko ypatingo.

susidaro toks ivaizdis, kad dauguma net neklauso radijo…o is tikro tai pritariu, kad dauguma klausimu yra visiska nesamone, bet buna ir rimtu…Labas

nu blemba Narkase,taigi tavo megstamiausia laida,pati man sakei,prisimeni?beto jinai visai niekoJuokiasi

o man visia nieko…kartais paklasau kai nieks neleidzia prie kompo/NekaltasNekaltasNekaltas

kai paklausau taij net juokas ima,kokiu problemu shiuolaikinis jaunimas turi…Juokiasiwienas waikinas klause ka jam daryti jei jo mergina kai jie pradeda ******* jo mergina ima kandziotis draskytis…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Blogai ****as Blogai Cha cha

visaj nieko…prisizvengt galimaJuokiasi Juokiasi Juokiasi Cha cha Taip

Visai niekoŠypsena Idomu paklausyt kartaisŠypsena

ghmmmzzz…shiaip neklauwsauw beweik ishwis to radijo tad negaliu ir nuomones pasakyt Mirkt

jo laidele tai ne is bloguju,rimtai zvengt galimaJuokiasiVIENA KART PER RADIJA SAKE:MANE ISPRIEVARTAVO 8 METU,DABAR MAN 13, AR AS NESCIA? NU SAKES …CIA VISI BEVEIK VISI KLAUSIMAI ANT PRIKOLOMirkt

aš irgi turiu pašto dėžutę m-1`e nu ir skaičiau… kažkokie klausimai nu belekas Blogai

Ne

nu man tai wisai normaliai… bizki nesamoninga laida bet nuors prsiluzti per ja

Foreva RC valdoŠypsena

Tikrai labai faina laida Taip Ji man patinka Taip ir pasijuoki ir seip kartais susidomi.