Ka man daryti....?

na vaikinai kurie pakomentavo tai atsiprasau norisi paklausti kiek jums metu o ne kiek man … sakes tokiais zoedziais apdrapstyti nepazystama zmogu …

P.S. as tik norejau is jusu visu pasisemti truputelio energijos aciu tiems kurie padejo tai padarytApkabinimasGėlėMyliuLūpos

Mieloji, o tu paskaityk ką prirašei ne kaip savo, o kaip kito žmogaus rašliavą Cha cha Visiškai svetimo. Ir tada pagailėsi tų, kurie turėjo tai skaityti, nes absoliutus beryšizmas.
O kam tau tos energijos? Kad toliau galėtum žinutes rašinėt? Cha cha Susirask antrą darbą Kietas

cia is pat ryto kai supyliau viska ir nuluzau miegot vel paskui ;/// aplamai 100metu jokios temos kurusi nebuvau nesuprantu kam sita parasiau …

nu va, mano diagnoze pati patvirtinai, ka kita galima sakyt apie persona, nesuprantancia, ka daro Cha cha

O aš tai suprantu, kam sukūrei šitą temą Drovus
Cha cha
Norėjai pasigirti Girtas

[quote]Diewaite rašė:
na vaikinai kurie pakomentavo tai atsiprasau norisi paklausti kiek jums metu o ne kiek man … sakes tokiais zoedziais apdrapstyti nepazystama zmogu …
[/quote]

O ko tu tikėjaisi? Kad pasriūbausim kartu su tavim?Cha cha Jeigu žmogus elgiasi kaip idiotas, aš jam ir pasakau, kad jis elgiasi kaip idiotas. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra nuo ši
[/quote]
kpuodžių laikų pažįstamas draugas, ar verkšlenanti mergiotė forume.Taip

Tiesą sakant, draugo atveju reakcija būtų netgi griežtesnė.Kanda Nes man ne vis vien. O dabar tai tik vaizdas iš šono.Labas

ženikytes… DrovusVelniūkštis abu durniai isikliopine viens kita, abu supranta kad kits kitam patinka bet vistiek kazkoki ****a mala vien vardan malimo.

3 kartus perskaičius, deja nesupratau - ar pasigirti nori ar pasiguosti…?

O gal tiesiog norėjo išsikalbėti? Šypsena

Autorei norėčiau pasakyti tik tiek, kad dar nesu sutikusi nė vienos moters anei nė vieno vyro, kuriam patiktų būti persekiojamam. Gal vis tik reiktų pradėti valią ugdyti, o ir savigarbą taipogi ir susilaikyti nuo skambučių, sms’ų ir panašių atakų. Kai kyla noras skambinti savo meilės objektui, geriau paskambink draugei Mirkt

Dekui zuikiai ir Jus ir mano draugai tikrai atvedet i “doros” kelia Laimingas na as pati puikiai viska suprantu kad zmogui kazko siekianciam ne kiek neidomu matyti kazkoki bevali sala saves … susirasiu daugiau uzsiemimo eisiu pvz kiekviena pirmadienio vakara i baseina Šypsena sekmadieniais suniukus dresiruoju parke su “kennel” klubu tai sekmadieniai pas mane liuxCha cha tikiuosi neuzilgo busiu kvalifikuota sunu dresuotoja tada jau ir jam mano demesio pritruks nes manau pati mazai to laiko beturesiu Šypsena
O del manojo tai ka vakar nerasiau neskambinau tai pats parase ir atvaziavo , siandien taip pat rase , skambino tik , kad as pati nebemyzciojau kai pasake , kad jau yra laisvas nepuoliau sakyt atvaziuok … tiesiog papasakojau ka veikiau ir pasakiau ,kad po truputi einu namucio…Nekaltas manau viskas susitvarkis … tiesiog musu draugyste siuo metu pereina i kazkokia aukstesne pakopa ( esu tai skaiciusi vienoje knygoje ) …
Dar karteli atyciu visiemsLūposGėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlė

As mielaio patarciau, bet tingejau perskaityti pimosios zinutes…Ar kalba apie tai, kad pati kalta, kad ji praradai, bet suvokei ta jau po laiko?

ne , as jo nepraradau viskas yra ok, tiesiog kalba apie tai , kad kartais moterys su savo kapryzais perziangia visas ribasMirkt tai va patarciau to nedaryt nes veliau gali tekt gailetis…

bet koks uzsiemes vyras, jei labai rupi moteris visada atras jai laiko, faktas…o veliau gali ir neatideliojamu reikalu atsirasti.

demesio reikaluti per prievarta neverta, neisikovosi vis tiek, bet man atrodo tokia neuroziska demesio stoka neateina be pagrindo, paprasciausiai juk matosi kai vyro interesai pradeda "plestis"

bet deja geriausias budas ji "susigrazinti", tapti jam siek tiek abejingesnei, prarasti ka jau turi nenori jie irgi

bet vis teik ateityje reiktu vyra labiau priklauoma nuo saves padaryti, nieko is jo nereikalujant. Šypsena

pyk nepyk, bet arba tu siaip durna, arba malalietka isterike. santykiai kazkokie neaiskus, pati nelabai zinai ko nori, vienam poste viskas labai blogai, kitam jau lyg ir gerai.tavo to bico poziuris i tave irgi kazkoks nelabai skaidrus.jei neklystu,kazkurioj temoj skaiciau kaip bandai pastoti,tai siulyciau sita reikala GERAI apsvarstyti kol kas . O del laisvalaikio…tai pasiulymas nr.1- gali pradet mokytis LT kalbos, nes sakiniu rislumas,tai bbd, tekstas ilgiausias,ka norejai pasakyt daugelis taip ir nesuprato,apie rasybos klaidas net nekalbu.

Gal. Tik tada nepakenktų aiškiau rašyti, nes kai skaitai tokį jausmų kratinį, toks ispūdis, kad tau atverčia knygą iš vidurio, duoda paskaityt kelis psl. ir prašo ją pakomentuot visą… Ir tada sėdi nežinodamas no ko pradėti…

kazkodel man visa tai panasu i B.Dzouns dienorasti… Liežuvis
relax, nu kiek galima buti protingiems, atsipalaiduokime bent truputi Girtas nuobodu jei visi zmones butu vienodi.
o cia l.jaunute mergaite ir kiek suprantu,buvo betikinti kad laukiasi… o jus cia kaip Kanda Kanda supuolet Baisus

as stebiuosi, kad su tokia ypatingai intelektualia ir aiskiai mintis destancia asmenybe apskritai kazkas susidejo… o dar jei paziureti i tavo manjakalini persekiojima… tavo vaikino vietoj pabekciau pacia pirma diena Pavargęs

Garbes zodis nelabai ka ir tesupratau is sios rasliavos… Na o tai ka supratau. Kai draugauji su vaikinu niekada neverta pernelyg prie jo prisiristi ir tiketis kad jis praleis kiekviena savo gyvenimo akimirka su tavimi. Paprasciausiai atsibosi jam gana greitai.

As tai tik viena pastebejau ,kad ce kas ka beparasytu,tuoj pat atsiranda uzsipuolanciu(dauguma sakyciau)…
Kai kuriom savo kalbom zmogu taip i depresija nuvaryt galit kad net baisu pagalvot,o kas jei ir i savizudybe ,gal kam to tik truko mazo patumejimo,kad ir is ce…
Na nekalbu apie butent se situacija,bet apskritai tai dauguma daznai labai Kiaulė pasisakot…(as galbut irgi neisimtis)
Negeriau butu paguost mergyte ,pasakyt kad taip neikyretu savo draugui ir pan…
O dabar prisikabinat ,del gramatiniu klaidu ir kt…

P.S Jei mano tekste yra klaidu ir tai labai kazkam trugdo ,tai atsiprasau ,bet nesu gryna lietuve ir negyvenu net Lt…

klaidų daug - ačiū už atsiprašymą