ka jus pasirinktumet?

[quote]angelišką gerumą matyt Nekaltas ir taip esu lb gera tad noriu būt angeliškai gera Juokiasi

dieviska groziMirkt

čiujų, kad protą, nes su protu ir graži ir angeliška sugebėčiau tapt Be be be

nesirinkciau liksciau tokia kokia esu… Drovus

angelišką gerumą… kodėl? grožis - laikina… protas - na nežinau… gerumas - žmogus, pakerėjęs savo gerumu, gali man tapti labai labai gražiu… Klasta

nu tai ką jūs pasirinktumėte, galima tik vieną. Ar Flirtasdievišką grožįFlirtas, ar Apakęsstulbinantį protąApakęs, ar Angelasangelišką gerumąAngelas ir kodėl???

angelišką gerumą Taip Juk jame gali būti ir grožis ir protas kartu Cha cha

ogo… as net nepagalvojauCha cha

dar vienas klausimas is serijos ‘kvaili ir kvailesni klausimai’ Nekaltas

va va… Angelas

Stulbinanti prota, nes jei bus proto, tai galiu buti ir grazi ir geraLiežuvis

Jei imant kraštutinumus, tai:
Stulbinantis grozis butu lygu - Merginai kuri savo groziu traukia visus miesto baxurus tarp ju ir visus gauju ir mafiju atstovus, o proto ji turetu tik tiek, kad nesugebetu jiems atsakyti. O aš likčiau ant ledo.
Stulbinantis protas = Nerealaus proto mergina, kurioje 0 grožio, ir visi nuo jos begioja kaip velniai žino kas.
Stulbinantis gerumas = Nulis grožio, nulis proto, bet labai gera ir man viska leidžia. Aš greit išlepčiau ir į ją dėmesio išvis nebekreipčiau.

Iš tryjų blogų varijantu kaip žmoną pasirinkčiau "Stulbinantį protą" nes pagrinde su protu užkalami pinigai… Kurių reiktu šeimai
Kaip meilužę pasirinkčiau "Stulbinamą grožį", karts nuo karto su nearealaus grožio mergina po gatves pasivaident…
O kaip merginą pasirinkčiau viską laidžiančią (Kad su meiluže pasivaident karts nuo akrto leistų) Cha cha

nepatinka neatsakinekNekaltas

Ash tai pasirinkciau Angelasangeliska gerumaAngelas Taip nes jis butu man labiau prie sirdies Taip

Nu bl… Pasirinkt bet kury viena varinta yra tas pats kas idet virt kiaushinius ir nepripilt vandens… Ar zinot kas poto nutinka, ogi jie pradeda sproginet ir ish ju jokio tolko… Taip kad turi buti bent po bishki kiekvieno ish ju… Liežuvis

rinkciausiAngelasangeliska gerumaAngelas,nes tik geris ir meile daro stebuklus…!!!

geris, geris Nekaltas Gerasi zmonemis tik naudojamasiNekaltas

Rinkciausi prota. Gerai
Juk plastine chirurgija toli pazengusiCha cha

viso keturiom uz angeliska geriŠypsena
turint dieviska grozi,nebesuprastum del ko bachuriukas su tavim yra ar tik del isvaizdos ar del kazko daugiau.
turint genialu prota,hmz…aisku karjera svaiginanti pasiekimai dangiski,bet nemanau kad daug draugu turetum.toki pat intelekto mazai zmoniu,su zemesniu intelektu nebootu kalbos.
o angeliskas geris tiesiog aukso viduriukasŠypsena

ghm… Grozis pavojingas… Ne

Didelis protas atnesa slove ir pinigus. Tai irgi labai pavojingi dalykai. Ne

Angeliskas gerumas… Angelas Kad darytum gera reikia proto suvokti kas yra gera. Kai darai gera žmonės tave myli,vadinasi jiems tu esi gražus

Taip Taip Taip

Renkamės 3 varianta Angelas Angelas Laimingas

AngelasgerumasMirkt Grozis yra laikina. O gerumas, mano nuomone, yra geriau uz protaMirkt