ka jauti paziurejes i savo fotkes, kuriose tu dar visai mazas zmogutis

as irgi ziauriai pasiilgstu to, dabar visi mes turime pilna problemu, o tada pati didziausia problema buvo -atsiriso batu raistelis Šypsena atsimenu kai nusibrozdindavau keli ir labai verkdavau, dabar taip faina prisimint tokius dalykus Šypsena kai pamatau maza vaika kui per pereja veda mama tai faina pasidaro, toks jausmas, kad ten buciau as Šypsena

jausmas kad laiko nebesugrazhinsi;]

Man ir savotiskai malonu ir liudna pasidaro kai pasiziuriu i nuotraukas.O tada taip norejau suaugt…Eit i mokykla ir pan. O dabar bet ka atiduociau kad galeciau tinkamai pasidziaugt tomis akimirkomis kai paikiojai dazelyje…

o ka cia jausti? Cha chaseni geri laikai Mirkt

"negi taip buvo? " Pavargęs

an sheijp ir ash prisimenu tuos laijkus kaij mano galwoje buwo tik zaijslaij ri tewiaj…kokia buwaw grazhute… Drovus o dabar negaliu zhiuret i sawo fotkes… Veee

uzplusta smagus prisiminimai Niam niam ir pasidaro labai liudna,kad vaikyste baigesi Angelas

buwo tu problemu Nekaltas…tik dabar mums jos juokingos atrodo Cha cha

zhiuriu ir atrodo,kad ne ash ten Nekaltas Ash gi negalejau buti tokia mazhute!!

jo, buvo tos bedos, bet jos buvo tokios kaip atsirises batraistis, ne vietoje badeta banano zieve ant kurios uzlipus paslysdavau, problema budavo ir tada kai mama ko nors nenupirkdavom, kai suvalgydavau neskanu saldaini ar pan Šypsena

problematiska mergaite buvai Cha chabet smagu paskaityt Laimingas

Jaučiu… kad iš tokio mažulio berniuko išaugo VYRAS !!! Kietas A šiaip šypsena išlenda, tačiau dabar nesijaučiu “karvinu” ir nesinori kažkaip grįžti į tuos laikus, kai buvau 8-erių Cha cha

kokia graži mergytė tose nuotraukose Juokiasi Širdis~

kai i jas paziuriu noris vel buti mazu vaiku ir niekada neuzaugt…

labai fainas jausmas apima…tada grizta visi prisiminimai ir visos padarytos baikes Girtas Cha cha Cha cha

man pasidaro liabaij gera…~ Girtas~kazkaijp pagalwoji kad ish tokio mazho zhmogucio ishaugau ASH~ Cha cha~faijna…~ Drovus~ Apkabinimas~

…Uj Daug Gero Ir Silto Drovus

as tai kazkaip nieko nejauciu… Nekaltas dziaugiuosi sia diena o ne praeitimi… Nekaltas