Ka jaučia moteris?

dolis2, kodel tokia kategoriska? Kodel manai, kad vaikelis jau is karto yra pasmerktas ir nemylimas? Jeigu JAU pasiryzta mergina gimdyti, tai gimsta motiniskas instinktas.
Negimdyti butu geriausia tik tokiu atveju, jeigu neturi kaip islaikyti mazyli, t.y. truksta finansiniu istekliu…Bet, jeigu galima suteikti siluma, why not?

9 menesiai isnesiojimo, gimdyas ir visa kita nera jau toks paprastas dalykas, o jei dar visokios koplikacijos ir t.t. na del mylimo zmogaus, laukiamo vaikelio tai galima iskesti, bet ar isprievartavimo vaisius veras tokiu kanciu?!
nu gal cia ciniskai nuskambejo…

Labai sunki tema… Nebuvau pastojus po isprievartavimo,bet patinskai to bijojau,net atsidusau lengviau kad ne…

bet kodel sy vaika reikia bausti du kartus tada kai jy kazkoks gyvulys pradejo ir tada kai jo atsisakoma negimdant…

nereikia

Vaikas nekaltas,bet jau irodyta,kad pastojimo ir nestumo traumos atsiliepia kudikio emociniam vystymuisi.

zinoma kad atsiliepia jei ne iskart tai po 10 ar 15 metu…

as jau ne viena karta maciau ir girdejau atsiliepimus apie lauktus ir planuotus mazylius, as tokiu nemazai pazystu, jie tikrai talentingi, laimingi zmones gime su tevu meile, o kai mazylis gims su ziaurumo antspaudu… tokia motina turi buti nerealiai stipri

kazin ar neleidimas tokiam mazyliui gimti yra bausme jam

Blyn, nu cia uzklausei. Manau,kad dazniausiai ji jaucia neapykanta. Taciau ne kudikiui, o paciam faktui, kad yra nescia nuo ja isprievartavusio vyro. Todel kudikis, manau, tikrai yra nelaukiamas.
Taciau zmones skirtingi ir kol pati to nepajutau, negaliu nieko sakyti…Apkabinimas

-Umos sast ir nera-

juk ir gimdys tik ta, kuri yra stipri Šypsena

Negimdyčiau Ne Manau, kiekviena normali moteris pasirūpintų kontracepcija bent jau po išprievartavimo. Jei tai nepadėtų - tikriausiai daryčiausi abortą…

tai as juk ir nesakau kad tai paprasta isnesioti ir pagimdyti, bet manau jog per tiek laiko vis tiek turetu uzgimti bent kazkokie silti jausmai… nu cia tik mano nuomone aisq

gimdyti…aisku, nestumo metu sunku butu, bet su laiku viskas primirstama, o vaikelis kaip tik suteiktu jegu toliau gyventi ir nepaluzti…

Nekaltas

manau priklauso nuo zmogaus

As asmeniskai to waiko negimdyciau. Po ispriewartawimo is karto issitirciau, ar nesilaukiu. Jei laukiuosi, is karto walymas Nežinau
Asmeniskai as esu pries abortus ir wisa kita, bet manau, jog tokiu atweju… Ne Negaleciau nesiot waiko, kazkokio siuksles waiko. Sakykim, waikas lyg ir nekaltas del to, kas ivyko, bet niekas negarantuotas, kad jis uzauges nebus toks pats, kaip ir tewas, wisgi genai… Ir geras auklejimas newisada padeda Ne
Jei suzinociau, kai jau butu per welu darytis aborta, tada tektu taikytis su ta mintim ir pamilti ta waika, stengtis, kad prisiminimai neuzgoztu jausmu. Bet tai sunku, hmm… wisgi manau, jog siaip negimdyciau jo (laiku suzinojus).
Aisku, sunku pasakyt, kaip butu, bet bent dabar as taip manau

Drovus

Aš gimdyčiau tą vaiką,ir Mylėčiau jį Myliu-jis juk mano kūnas ir kraujas !!!O prievartautojas laikui bėgant pasimirštų…Gal…DrovusNekaltas

mylėčiau net ir tokiu būdu pradėtą kūdikį. Jau kas kas, bet tas būsimas vaikutis, tai tikrai mažiausiai kaltas dėl išprievartavimo.

[quote]arbatta rašė:
mylėčiau net ir tokiu būdu pradėtą kūdikį. Jau kas kas, bet tas būsimas vaikutis, tai tikrai mažiausiai kaltas dėl išprievartavimo.
[/quote]

man irgi taip atrodo…