Ka isdure Ezio paslauga "Ledas"?

bobu musis lyg ir isiplieskes buvo… Nekaltas Apakęs Girtas

kodel mane? ne tik mane…manau ir daugiau islys tokiu kurjozu…

gera pavadinimo maskuote Cha cha

dedule, kur tu matei ta musi Nekaltas?

Dangus_be_manęs Neduok tu Dieve islys ir daugiau nuskriaustuju, tada jau “ežiui” kaput Juokiasi

nu jei tikrai jie taip isdurineja, tai tikrai jam bus kaput… Juokiasi

nu nzn man tai viskas ok…duodu werst belekaip su telefu,sms y kaire y desine o saskaita vis pilna ir pilna… Bučkis Bučkis

kad neat neapsimoka tas ledas…

uzuomazgas maciau… Nekaltas

Kaput tai kaput,o ka veliau darysi? - Pirksi nauja “ežy”?

nu kaip neapsimoka? skaityk y diena 500 sms per savaite gaunasi 3500 ir tik uz 6 lt! tu pamastyk!

nu cia kaip kam… kadangi as daug sms prirasau tai apsimokejo…bet kad s…gavos…

taj jaj tik 500 sms galima ishsiust taj ir neapsimoka… ar chia dienaj?

mano pagrinidis nr - tele2 abonentas… ezi is drauges pasiemaiu… dar turiu pora bites kortu… Cha cha

per para galima issiusti 500 sms, nemanau, kad galima tokia riba virsyti…

numan dar taip nebuvo ir toliau sau sekmingai nemokas siuntineju Šypsena zinau kame beda gali but Šypsena jei tu ataiskaitas neatsisakiai tai nuo sms tau po 5 cnt nuima Šypsena

ble o tai kaip ju atsisakyti? nu bet tada paskutinis s tas ezys ir omnitelis supistas na.*pimp…*…

siaip telefe tas neparyskintas : Sim funkciju patvirtinimai…

Blogaiezys Blogai~

nu bl, nors omnis man neprieshirdies, bet vistiek, negaliu ramiai zet kai kazkokia ishvepus blondine kazkokios erezijas skleidzia. Prie ko cia tas omnitelis, jei jis tik duosa Simuj (nu eziuj) naudotis savo tinklu ? Juk ci tas omnitelis nipriko… Tai ka, jei tau debilei atsiras bedu del kokio izdivono kaip “Norfa tele” ar pan, kaltinsi BITE ? Pavargęslikai ant ledo, ir tupek… dek kiaushynius. Sutaupei - PIGIAUSIAS PIGIAUSIAS krc… Blogai