Ką galvojat apie šunų savininkus?

Su sazine as kaip nors susitarsiu pasakysiu kad vilnieciu ir taip daug blin vieno kito negaila Liežuvis

As labai megstu daug juoktis Šypsena Kartais speju net per daug Šypsena

nereikia lia lia
jei tik kas blogai tai jau ant vyru anea ???

nesisinu as ant tu kampu ir gyvenu pirmam aukste Nekaltas

o synys pas mane i laiptine lakste (kale buvo kitam auskte) ir myyys ant visu kampu KandaPiktas

nusipirkau orini sautuva ir pora paauklejau - nuo to laiko laiptine svari kaip niekada Juokiasi

Nea tokio dalyko per daug nebus Liežuvis

xi xi xi Juokiasi
Sėkmės!

Aciu aciu tau taip pat Liežuvis

Medziotojas is pirmo auksto JuokiasiJuokiasiJuokiasi

what’s so funny about that Nekaltas

I’m only defending my PROPERTY Apakęs Liežuvis

dar kartais kates per morciu nuo langu pavaikau … Kietas

Siaip juokinga Laimingas Laimingas

Ka neisivaizduoji manes su sautuvu Nekaltas duok e-maila atsiusiu tau foto Juokiasi

tiesa ten nera mano "laimikiu" Nekaltas

gerai kad priminei neblogas oras iskylai i gamta Apakęs reikia greiciau tepti mieles is darbo ir organizuotis "ICE" party gamtoje

O kur as cia ka nors priminiau?? Jau gal vaidenasi tau Laimingas

nea mano smegenine veikia mgreiciau nei rankos speja rasyti Liežuvis

priminei sautuva - prisiminiau medziokle - prisiminiau miska ir grazia veitele - kurioje dabar isvis pasaka turetu buti - tai reiks nuvaziuoti pasigrozeti ir dar Tūsas Liežuvis

nieks nevaidena - tik va katik baltas kazkoks arkliukas prastraksejo Apakęs gal tik pasirode Nekaltas

Siaip visu smegenys dirba greiciau negu rankos. Nes pirmiausia info ateina i smegenis, o po to refleksais ji nukeliauja i ranku raumenis Laimingas

Tai aplankyk butinai ta grazia vieta TaipTaip

nx, durne tu…

Gal Nekaltas

Nu ir nushnekejai…seip jokie vyrai man po langais nesisiojo…tuo labiau jei tai ir padaro kur ant kampo, kruveles tai nelieka…
Blyn…jei taip myli savo ta suniuka tai buk maloni ir susirink viska ka jis padaro.Pati matau kaip mano kaimynai “myli” tuos sutverimus…rytais patys stovedami laiptines tarduryje paleidzia juos nuo pavadeliu, o jie taip ir lekia degdami palei zmoniu langus Piktas Idomu ar pati kada kisai rankas i sh…? Turbut irgi paleidi be lekur, svarbu ne po savais langais dergia…Taip kad visi sunys VeeeVeee

O mano kaimynu sobaka 7 ryto lojimu visa nama sukelia ant koju!Piktas Vidury savaites gerai,nereikia zadintuvo,o savaitgalyLiūdnas!!! Sakyk nesakes, tas pats!

Nekenčiu apkakotų patvorių lygiai taip pat, kaip ir šuniukų nevispročių savininkų. Jei jau tokia didelė meilė šuniukui, tai būk malonus susirinkti viską, ką tą ,meilė" pridaro…

koks shuo toks ir shemininkas Šypsena

o mane nervuoja zhomes kuriems nepatinka shunys!!! KandaKandaKanda tai ka dabar darom?? PiktasKandaPiktasKandaPiktasKandaPiktasKandaPiktas