Ka galvojat apie rytini sex"a

O… nors vienas zmogus nepareishke didziuuulio susizhavejimo rytinuku. Šypsena
nes skaitau, ir beveik pavydas ima… Kad man taip nors kokie noreliai rytais uzheitu…Aš nekaltas
As nuo rytinio sex nervinga be galo darausi. Arba mieguista. Niu, zhodzhiu - sugadinta diena. Šypsena
Bet tenka kartais i kompromisa eiti…
nors mielai neichiau. Šypsena

man keista tik tai, kad daug kur skaitau:‘alia idomu ar jam pavyktu mane…as juk tokia miegale…’ o jus pameginkit, vat tada bus aisku, ar jus uz ar pries, ar jums gera ar neŠypsena as irgi esu nepamainoma miegale, tiek vakare tiek ryte miegu miegu miegu, o ir diena, jei tik galeciau pasnausciau, bet, kaip sakama, na kiek zmogus gali miegotiCha chaCha chaCha chaMirkt

Nu bet siaip tai vyrams daznai gi buna tokie rytiniai pasistovejimai, ir nebutinai kaskart myletis.

Taip,da būn,kad sisiuko noris…Cha chaCha chaCha cha

As tai sakyciau, atvirksciai - diena igauna nauja atspalvi Šypsena Ir savijauta buna kur kas geresne Mirkt

o tu pabandyk tyliai tyliai…nezadindamas… kai ji tau atsuka nugara… arba pats atsuk taipCha cha… padarysi ir net nepajus, jei giliai miegaCha chaCha chaCha cha ir abu busit patenkinti… tu nuleisi gara, o ji bus ishsimiegojusiŠypsena

Na, jau tikrai nekrofilija kvepia Apakęs … Ech, jums vyrai nesvarbu nei su kuo, nei kaip, nei kaip kitas zmogus jauciasi – reikia cia ir dabar ir visom pozom… Liūdna O kur meile, kur švelnumas, gelytes … Nustebęs

o man ryte tai nepatinka visiskai… Nežinau atrodo kaip duociau i snuki, kad tik atsikabintu… Kanda

Turi jos nuomones klausti,patarimai nepades,tik jusu pasnekesiai ,-deja, tokiu klausimu.

pabandyk svelniai svelniai pazadint (buciniai prisilietimai…) nerealu ,kad jai tai nepatiktu Ne svelnumu,neskubejimu ir demesiu ir didziausia peledziuke galima pazadint Šypsena ( tik ne kasdien aisq) pati esu rytinio miego megeja (peledziuke) bet demesys,svelnumas ir zinojimas jog esi geidziama paperka Drovus

skavarotkai po golovie i jabi paka tioplaja Taip

Rytinis sex tas pats kaip rytine manksta Šypsena Diena nusvinta naujom, graziom spalvom, esi zvalesnis, nuotaika geresne, darbas geriau einasi. Tik deja man nedaznai tenka tuo megautis, nes nedaznai tenka pabusti salia savo mylimosios ryte. Na bet ateis ta diena… Niam niam

Mm,kaip galima atsisakyt rytinio;D as pvz anksti pabundu, ir mano Vyrastaippat, tad sito dalyko niekaip negaletume isbraukt is musu dienotvarkes Cha cha