Ka gali reiksti, kai panele dovanoja kaktusa savo vaikinui ?

Skaky neskis kaktusa kuo toliau nuo manesJuokiasiTūsasKietas

padovanojo kaktusa vien del to, kad nieko idomesnio nesugalvojo

Kietas man kaktusai patynka

nzn ka gali reixt.kaktusai labai skaudziaj duria.ir as galingas is nawjo! Cha cha

nzn ka gali reixt.kaktusai labai skaudziaj duria.ir as galingas is nawjo! Cha cha

o gal buvo skirtas spinduliavimui nuo kompo sugerti…
linkint tau gero pvz.?

kaktusas yra nacionalinis senmergiu augalas Cha cha

O didelis/mazas/storas ?
pagalvuok pats Šypsena

niu nieko …Šypsena

Labai tikiu tokiais dalykais…tai vos ne tas pats kaip gauti geltona roze…ar zinai ka tai reiskia?ogi tik viena-issiskyrima~!Is tikruju!tai jau man taip buvo. Visos drauges, kurios dovanojo kaktusus-nebera mano drauges ir niekada nebebus…tiesiog tox gyvenimas, kupinas issiskyrimu…Liūdnas

Siaip gal ir daug ka gali reikst, bet kai as dovanojau, tei su ta potekste kad nusiskustu visada. Juokiasi Pasiuliau pasibuciuot su tuo kaktusiuku ir paziuret koks jausmas kai js buna nenusiskutes JuokiasiJuokiasiJuokiasiTei manau kad pavyko Cha chaTaip

PADOVANOK JAI IR KANORS PANASAUS

PADOVANOK JAI IR KANORS PANASAUS

o taj turetu kazka reiksti ka?

o cia tai durnai pasielgei Šypsena jei jinai nuosirdziai tau ta kaktusa padovanojo, tai tu ja turejai gan gerai izeist…Liūdnas ot vaikinai… ne kad kaip nors diplomatiskai - juokais paklaustum, kodel butent kaktusas Šypsena

O siaip kaktusai nera blogai, ypac kompiuterastams…zinai, kad ant stalo prie kompo reik visada laikyt kaktusu ir vandens stikline? Liežuvis Daktarai rekuomenduoja…