Ką esate baisiausio padarę girti?

Karta mokykloj keli 7 ar 8 per diskone nusigere ir apsiveme diriko kabinete,kiek girdejau tai nekas jiem tada buvoTūsas

Vai!!Nežinau net nesinori prisimnt…buvo ir Žliumbia ir Bučkis…krc daug ir visko…

As tai kai pasigeriu daug maz prisimenu visak tik smulkesniu detaliu neprisimenu,paskui drauges papasakoja tai lyg ir nesmagu pasidaro bet tai pxŠypsenaToks gyvenimasŠypsenareikia dziaugtis.nu o kad raso sms tai ir as rasau savo exŠypsenaGal pasamoneje kazkas vis dar islike jei girtiems tai iskyla i pavirsiuŠypsena
Nors girti pridaro nesamoniu tai yra px nes buna linksma ir visi tik darugiskai pasijuokia nu bet jei su policija ar tevais tai ne labai draugiskai bunaŠypsena

pasilaiziau su merga…
draugelis sake kad ji zjbs buwo.

Nesu nei sykio nusigeres tiek, kad jau pats nieko nemastyciau, kad man turetu kazkas reiksti pretenzijas… Bo man labai daug reikia, o jei geriu su draugais, tai jiem maziau reikia, tai jie pirmi nusibaigia Šypsena

kudkuda
Juokiasi

as tiek negeriu…Cha cha

nu ka as galiu pasakyt…visko buwo…3 walanda nakties bobute pomidoru walgyt pasiuntem… baxurui su kuriuo sokau tokiu nesamoniu primaliau, kad geriau nereikia… per menesi wos wos jo atsikraciau Cha cha didziausias bajeris buwo, del kurio man unreal geda… kad wos su sawo gero drauge nepasilaiziau… gerai kad nesusiorganizawom… per daug alkoxolis bloga itaka dare Cha cha Drovus o pats didziausias ir baisiausias dalykas buwo tai (pavyzdziais neminesim), bet del musu kaltes nebewyko metus jokie diskonai sulioj… Nustebęs zodziu geda… po tokiu iwykiu wengiu per didelio alkoxolio wartojimo… suzinojau sawo normas…

nu buvo kai skambino paskui ir sake ka tu girtas darei ar prisimeni o siap tai ka tai palaptisCha chaKietasBaisu

Cha chaCha chaCha cha Gerai cia tai bajerisCha chaCha cha negaliu nu ir prajuokinaiCha cha

Cha chaCha cha vyras gerbiu!ŠypsenaŠypsenaŠypsena o jeigu draugas melavo?NekaltasCha cha

as tai taip tik pora kartu esu taip kad be plionkes buciau, na kazka tokio ispudingo nesu padares, bet vat pazoras buwo kai apsisliaukinau ir draugelio motinai reikejo visa tai tvarkyti jau metus nesirodau pas ji namie…Nekaltas

grazhi foto miaw… Labas

ale blemba… dar tokiu graziu paneliu buna ? Gėlė Apkabinimas Flirtas Bučkis Šypsena keista…

grazu Šypsena

labai fainos paneles Šypsena

Gerai Gerai Gerai

simpatiskos Taip

Geraizuikoooooos Bučkis Bučkis Bučkis Mirkt Gerai Gerai Gerai Širdis Širdis Širdis

tikrai grazios…(ash tos pakraipos kurios rejk)