Ka elgetes isgirde jusm labai labai patinkancia daina ???

Tiesiog ja pasuku garsiau ir klausau.Laimingas

Metu visus darbus.Jeigu leta tiesiog dainuoju.Jeigu greita dar pridedu sokiTūsas

uzhsileidzhiu kiek imanoma garsiau,pradedu shokti ir dainuotiŠypsena man gera muzika,kaip narkotikas,ishgirdus ka nors zhiauriai zhiauriai patinkanchio - uzhsikaifuojuŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaGirtas

padidinu garsa,o tada jau kas shauna i galva Apakęs shoku,dajnuoju…visaip Cha cha

pagarsinu,o tada dajnuoju,dajnuoju ir dar karta dajnuoju!!!Cha cha

Aš ir Taip

Dainuo ju tylai, apagal galimybes ir garsumas mano dainavimo.Šypsena

Nius uzsimerki ir klausai josŠypsena O jei daina tikraj labai faina, tai niuniuoji, arba i takta palinksi truputuka, kad sauniau butuŠypsena

Nu nustoveti vietoj labai sunku… nuniuoji, kartais dainuoji… nu ir siaip ziurint kokia daina… bet tai pakelia nuotaika ir siaip labai gera buna Šypsena eh

Pradedu kaifuoti, dainuoti ar niuniuoti, judeti… Laimingas

pradedu sakineti is dziaugsmo ŠypsenaLaimingasCha chaJuokiasi

visiems liepiu uztilti…pasigarsinu…uzsimerkiu…ir tyliai ryliai kartoju zodzius…kaifuoju…Šypsena

pasigarsinu muzika…kartais emu dainuoti.na ziurint priklausomai nuo muzikos stiliaus.kai kada reik ir plaukus pakratyt Šypsena

paleidziu ant viso garso ir dainuoju kartuŠypsena

Pirmiausia cypiu is laimesLiežuvisTūsas po to pasigarsinu ir dainuoju, jei moku zodziusMirktŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

Nu padainuoju kartu. Ir tai mane labai uzvedaCha cha

labai priklauso nuo to, kur aš esu ir ką aš veikiu ir kiek aš geriu…
klube šoku ant stalo (ex-it’e) kai išgeriu pradedu GARSIAI DAINUOT Juokiasi
O šiaip dainuoju ir bišky kaip ir linguoju pagal bytą Juokiasi

max volume… Cha chaTaip

butinai pasigarsinu TaipTaipTaip ir jei jos neturiu, bandau is kur nors atsisiusti TaipTaipTaip

pradeda judeti galva,tada rankos,kojkos,tadu acistoju ir pradedu soktiŠypsenaTūsas