Ką daryti?...

ech… as taip pat negaliu apsispresti del sunio. Noriu be galo be krasto, noriu mazo, bet kai pagalvoju kad jis visa diena bus vienas namie, kazkaip susimastau Nežinau nors galimybes siaip jau yra, butas yra, mokslu jau nera, tik darbe visa diena praleidziu… tai va ir kankinuosi Žliumbia

Vienai gyvenant truputį sunku šunį prižiūrėt - juk vedžiot per dieną reikia ne vieną kartą. Ar tikrai bus galimybė studijuojant lėkti per pietus į kitą miesto galą išvesti ciūckio? Šuo pats mieliausias augintinis, bet lengviau, kai yra su kuo pasidalinti jo priežiūros darbais Nekaltas

tu pagalvok- dauguma žmonių juk dirba… jei šunis laikytų tik tokie žmonės, kurių namuose kas nors yra visą dieną, tai šunų kiekis gerokai sumažėtų Nekaltas aš suprantu, jei dirbi tikrai daug, darbo diena trunka gerokai ilgiau nei standartinė, tada gal ir būtų sudėtingiau. o šiaip- yra savaitgaliai, rytai ir vakarai kai tu ir tavo šuo galėsi džiaugtis vienas kitu Šypsena

visa tai as suprantu… Taipmanes namie nebuna nuo 8 iki 6 val. Zinoma kol suniukas mazas per pietus butina butu gryzti namo, tik tiek kad darbas toli nuo namu Nežinau zinoma kai suniukas jau paaugs jam gal ir nebus taip liudna viemam, o kol jis mazas Žliumbia Žliumbia Žliumbia as negaleciau darbe issedeti… Nustebęs

Pritariu visiems, kas mano jog bute geriau laikyti maza suniuka Taip Nes mano pazystami laiko dideli suni (rotveileri) 3 kambariu bute, jam cia maza vietos Nežinau todel kiekviena diena apie dvi valandas jie su suniu turi uzsiimti lauke Cha cha (begioti su juo, zaisti) dar ir todel, kad suo nenutuktu ir butu sveikas Taip Tai ir tu pagalvok ar tikrai turesi laiko ir netingesi ??? Labas

imk atostogasprimą mėnesį, kai tik parsiveši šunį Gerai turėsi pakankamai laiko auklėti, mokyti, draugauti ir pripratinti prie buvimo vienam Šypsena

tai su atostogom cia savaime aisku Taipbet va kaip pripratinti buti vienam ???

Na del to tai as drisciau pasigincyti. Suniui gerokai svarbiau yra bendravimas negu erdve. Kai suo laikomas lauke uzdarytas voljere arba priristas ir su juo nebendraujama tai jis daug labiau nelaimingas negu bute. Ar bute ar lauke laikomas suo jam vis tiek reikia skirti bent pora valandu per diena ir dydis cia nieko nelemia. Su mazu sunimi irgi lygiai taip pat reikia uzsiimti, nepriklausomai nuo to ar jis gyvena bute ar kieme.