Ka daryti kai abstinentas pradeda gerti neribotais kiekiais

o tai kodel kartu nevaziavai, butum ishsiaishkinusCha cha

Na ko jus ant zmogaus uzsipuolet, viena karta gyvenime net visiskas blaivininkas prisigeria.Cha chaCha chaCha chaLabas

Sakai, bvo totalus abstinentas. Kyla įtarimas, kad jis metęs gerti alkoholikas. Alkoholizmas - liga visam gyvenimui. Jie nuolat jaučia alkoholio poreikį, tik tvardosi, nes žino, kuo tai pasibaigs. Alkoholikams reikia žymiai mažesnio streso, nei kitiems, kad jie imtų ir prisigertų.
Bet gal žmogus buvo abstinentas iš įsitikinimo. Jei jis prarado kokį nors savo visų įsitikinimų pagrindą, tai pradėjo juos visus laužyti.
Aš taip padarysiu (prisigersiu) tada, kai (jei) sugalvosiu radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Nu pvz. sužinosiu, kad man liko X dienų egzistencijai.

Aišku - dabar nė vieno totalaus abstinento nepažysta. Gaailaaa…

Cha chaCha cha

Pilti ribota kieki.#

Tai kad žmogelis visiškas abstinentas buvo,reiškia kažkas ne taip su juo buvo…vot ir vieną kart "pratrūko" nabagėlis…

Vat butent… Zmones ne geleziniai, visi viena karta praranda savikontrole. As pavyzdziui dabar irgi jau metai kaip visai negeriu alkoholio, ir zinau, kad man dabar tikriausiai ir vieno butelio alaus uztektu Aš nekaltas Ir smerkti negalima, maza kas ten jam atsitiko

Taigi vienuolyne gert neduoda?..