Ka daryti jei tau patinka geriausio draugo mergina

daba isijunges tv4 Šypsena ten tas telejazz… jo majo, xebra net lt kalba rasyt nemoka… ka jau apie apsisekesejiam cia beshneket

nu vienu zodziu kazkas i ta tema Cha cha

aj, ajnu as rimtai gult, gero naktinejimo, labanakt - PASKUTINI KARTA, tikiuos Mirkt

ty pakentek…arba pakalbek su abejajs …Drovus

aha…suseskite gal visi kartu kokia diena ir issiaiskinkite ka vienas kitam jauciate.Taip

cia kaip is savo patirties prabilaiNekaltas…bet tada ziuriu labai nesekmingai tai dariai…

daryk ka nori tik neleisk tai panai (ar kuriai nors kitai) sugriaut draugystes (kaip rasei ten geriausas draugas). panu pilna, o va tikrai gera drauga sunku susirast. galvok ka darai. nepadaryk klaidos.

saugok geriau jusu draugyste, nes tu panu bus…

Palauk kol išsiskirs Nekaltas Negriauk judviejų su draugu draugystės Nekaltas

zudykis… kitos iseities nera… zinoma juokaujuLaimingas

u nzhn nzhn ka chia tau patarus…;]

deja,apsirikai,ne is sawo patirties Liežuvis

hm na ji juk sakiau dar ir mano geriausia drauge o tas draugas gal ir nera pats geriausias

tik nebandyk ju isskirtiNejai reikes viskas bus taip kaip reikia…bet tai turiivykti be spaudimo o savaime vatCha cha

Žvaigždė~Taip~Žvaigždė

jej tas draugas taw tikraj draugas, taj nesikisk geriaw… patariu nes man buwo tajp pat…

nu…swarbiausia, tai priklauso nuo tawo lyties…j/k
o rimtai, tai jei jis yra geriausias draugas, tai nesikishk gereu…

niuz man atrodo,reikia ziureti kokie tie draugo ir tos emrginos sanktykiai,jei labaj geri,tei manyciau enreiketu ju isskirt,bet jei jie wienas su kitu kazkaip idomiai elgiasi,ti gal pabandyk…juk neiko neprarasi,pabandyk su ja pakalbet,pasakyt kad ji tau patinka,zinau kad gali but sunku,bet pabandyk,o gal…

paprasyk draugo kad jis ja palituCha cha o jai rimtai tai geriau susirask sau mergina… Šypsena

palauk truputi kol ju santykiai pasikeis…juk jie nedraugaus visa gyvenima…tikekimes kad busit abu laimingi…nors ir ne kartu…Mirkt