Ka daryti jei tau patinka geriausio draugo mergina

tai gal tu viska is pradziu papasakok, o tada patarsim… ba sunku suprast, kaj tu po turputi aishkini naujus faktus…

kaip ji tau dave suprast kad jai patinki?bet jei ta pana tikrai myli svao baxura tai vietoj tawes net nesiskaudinciau sawes…suzinok ka jie jaucia vienas kitam…ka baxuras jai ir baxurui jinai…ir jei tarp ju viskas gerai…negadink ju draugystes kad ir kaip ji tau patiktu…

nu blyn,jau nebesupratu kas ten pas jus dedasi… geriausia drauge su geriausiu draugu ir dar kazkas…Nekaltasuzsiparinau jau…Nekaltas

nlogiausiu atveju galima istrint…
tikekimes kad neprireiks sito…NekaltasCha cha
ok , me out is sitos temos Šypsena

vuo ji geriausia mano drauge kuri draugauja su mano draugu … yra buve kartu kai mes su ja elgemes ne kaip draugai o kaaip pora (chia tuo metu kai jie draugauja) na ir ji nieko vistiek nenori spresti kol yra su juo

kaltas…DrovusCha cha

imesk jos foto,pasakysiu ka daryt Cha cha

whahahaha Šypsena nu cia tai geras Juokiasi

nu ka grazhesnes uzh ja shiaip ar taip ash nezhinau, ish pazhistamu tokios grazhios nera Šypsena

ydomiai cia…Šypsenako tik nebuna… shiaip tikrai patarciau paziuret kokie tarp ju santykiai ir ka jie viena skitam jaucia…o tada jau pagal tas isvadas ka nors galvot

nu tai blogai nepatarciau…Cha cha

o, radau skirtuma tarp linksmybiu ir blevyzgu! Blevyzgose neimanoma gaut banoCha cha

na ka ash zinau kokios ten tau grazios… gal kokia 120 kg grazi tau Cha cha ka ash zinau…Cha cha

sakai, gal ir paciam ji patiktu Mirkt ania? Šypsena

nu tai tegul ji palieka, je taves nori…

o kaip tu ten bana gaut gali,ten moderu nera… tik bangos komanda kartais pratrina kai kurias temas ir viskas…

ash kol kas nieko nesakiau Cha cha

kaip pirstu i … Mirkt

Isikliopink kita Girtas Cha cha

as kai ten nesilankau, tai esu totalus kaimasCha cha