Ką dalyviai?:)

Dar neatsikando tu chlamu?

vel metus meluojat masina 2010 metu

toytoy labai gerai, patvari mašina, nebyra… bet užtat ašarėlė bėga važiuojant Cha cha nežinau, toi toi kaip mėgo taip ir mėgsta, va ko atsikando tai Insignių, mažu suprato, kas per šudo gabalas Cha cha

qrmi, nežinau, man rodos, kad 11 Šypsena iš kur čia ištraukei? Šypsena

As ir nenoriu gincytis, nes tie zmones, kurie perka is usa, net neziuri i europa. Ir yra kita puse, kur perka is europos, nes labai bijo remontuotos auto, nes yra istorija is usa. Is eu, kai istorija miglota yra, tai ramia sirdimi ir perka, tas auto Laimingas

Algirdekas, sakau, kad 2010, eilini karta triedziat mela i eteri. ir pirkimo kaina zinau Mirkt net startas jos buvo daugiau nei 2000eur mazesnis, nei dabar i pliusa idejot MirktNebukit gudresni uz gudrius, galima butu daug info apie “tavo” parduodamas masinas i eteri paleist, tik solidarumas neleidzia.

nu kokia miglota, kai perki nuo gatves statoile is treninguoto prekupo, kurio kas trecias zodis *bliamba*, 9 po jo skreplys eina su siemkiu lukstaia, tai ir miglota tada ta istorija. ismoks gal kada nors runkeliai musu, kad svarbiausia ne “kuo pigiau” kuo toliau, tuo daugiau protingu zmoniu atsiranda.

Ktunx verslas iki nulio pakibo ant plauko Apakęs

^ Cha cha

Daug labai ir imoniu pardavineja atkeltas nesamones, o kai negali patikrinti, tai kas lieka? As vel pasikartosiu, kad EU apsileidzia pries usa, kur sumoki kelis $ ir matai auto istorija nuo pat pradziu, kiek su ja ivykiu buvo, kada aptarnavimai padaryti ir tt. Europoje jei is dylerio kazka gavai ar kokiu saskaitu namie parasytu ir patenkintam reikia buti. Cia siaip akmuo i eurosajuzo valdzios darza !!!

qrmi, tai patikėk, sužinotų žmonės kaikurių auto savikainas, širdis sustotų Juokiasiautoplius.lt/automondus/skelbimai/volvo-xc60-2-0-l-visurei gis-2 013-dyzelinas-4950353.htmlkolkas čia geriausias kirtis ką dabar turim, bet geriau nieko nesakysiu Cha chaaliau, aš labai tingiu ginčytis… šiaip nu nebestumk, nes tie tokie tavo “namie parašytos sąskaitos” tai nu… nekalbam gal nesamonių?

Algirdekas, tai viskas ok, uzdirbt reikia Gerai ir ne pardavejas kaltas, kad daug uzdirbo, o pirkejas, kad leido jam uzdirbt Cha cha

nu taip, bet tu man pasakyk, jei rinkos kaina tokia, nx man pigiau parduot ir mažiau uždirbt Cha chaįdomu ką žinai apie tą X3, parašiau broliui, nes kiek žinau turi būt jis 2011m. ir iš kur tu jį žinai išvis man įdomu… nes kiek žinau skelbimuose nebuvo jo Mirkt

išvis labai įdomu kokios info tu ten daugiau žinai… Cha cha

Algirdekas, tai as tau dar karta sakau… jei as nekomentuoju, tai dar nereikia, kad neskaitau ar netureciau ko pasakyt MirktCia tik solidarumas zaidzia, nes is dalies toki pati darba dirbu. Taip, kad buk ramus Mirkt Cha chap.s. kai brolis patvirtins, kad masina 2010 metu, nepamirskit skelbime pataisyt Šypsena

aš ramus, neturiu ką ties darbo reikalais slėpt, tik savikainas auto, daugiau viskas atvira, viskas visada pasakyta, paaiškina, pateikti dokumentai kas kur ir kaip.

As nestumiu ant jusu, tiesiog klp puikiai zinau, kaip zmones dirba su europa. Ne apie kibirus sneku uz 5000 euru, bet apie geras auto. Tarkim nuo 15.000 iki belekiek. Tikrai atvaziuoja ne viena sudauzyta auto, jas lygiai taip pat lipdo salia tu paciu mano amerikonu, tuose paciuose vietose. Skirtumas tas, kad as parduodamas amerikona, niekur nepabegu nuo realybes, kad jis buvo dauztas, turiu foto ir tt. Europiniai auto nieko neturi. Juk dejas buvau foto, kaip nauja 7er bmw is dvieju daliu virina, dar daug variantu matau, kaip frankensteinus europinius kelia ir jie i pardavima eina, kaip gera auto, nes is dylerio gauni tik aptarnavimu istorija, bet negauni is niekur info, kad ji DE ar kokioj IT buvo i gabalus padalinta Mirkt

tai aš jau ir taip pataisiau rida buvo parašyta 170k km, nors yra 179, nu ten su juo kaip su stulpu ginčytis, geriau žino ir viskas nu Cha cha kažkiek įrodai kažkiek ne… Cha cha

kad dauguma tu lietuviu niekad netureja ir nemate tu masinu su pvz 50 000 km realiu, o tokiu, kaip Algirdekas prigydo, kad 200 000 km cia asara… 200 000 jau yra gerokai padeveta masina, ne lavonas, bet jau pakankamai. Po to ir prasideda, tai cia mielocius, tai cia mielocius, kisi ir kisi po kapeika. Paimi protingai dauzta amerikona su 50 000 km, kuris dar naujumu kvepia, susitvarkai dauzima ir varai dar kokia 100 000 km tepalus keisdamas, statistiniam lietuvui cia kiek? ant 7-8 metu? Bet kaip uz 20 000 eur, tiek to, kad ir 15 000 eur uz 200 000 rida tai Juokiasi Žliumbia Juokiasi Žliumbia

Tai jei 2010 11 menesio tai nesiskaito melavimu jei rasai metus skelbime 2011 ar ne? Cha cha