JWL-yra Lietuvos vyru VYRAS!

dabar juk daromos lyties keitimo operacijos ?Laimingas

Uzsisvajojai apie ateiti?Cha cha
Na nekeisk tu savo lyties,nereikiaCha cha

Taip Gerai Nekaltas Juokiasi

Taip Gerai Nekaltas Juokiasi

Taip Gerai Nekaltas Juokiasi

Hashe- blin, aš tau parodysiu- mano klonasPiktas Aš vegetatyviniu būdu nesidauginu, ne taip, kaip kai kurieCha cha- čia tik neįgaliems lytiškai toks būdas vienintelė prieinama išlikimo forma.

GeraiGerai

MAN kazkaip itartinai atrodo,mooze ir Tu maniau ,kad vienas ir tas pats asmuo…O gal klystu?

Karo Vyras, supranti, man kazkaip net pyktis neima sita tema skaitant, as labai ramus, nes zinau, kad toks nesu, o viska isgalvojai ir tai padarei kaip maza mergaite, kuria pavadina negraziai kazkas ir VIEN TODEL ji ta kazka pradeda vadinti negraziai Šypsena Juk visi pastovus Blevyzgu lankytojai zino, kame problema - sita tema uzvedei tik tam, kad nori mane pagaidinti, bet as turiu Tau kai ka pasakyti. Ir ne tik Tau - si tema pats zinai tik del to, kad as seniau su savo tema pagaidinau Tave Juokiasi Cia tipo kaip kerstas. Pripazink, tu vargsas

p.s. jau pradeti verkti del sios temos? Cha cha

Beje linkejimai is Kauno tau Lietuvos gaidy, Pravieniskese girdejau Taves laukia gaidy, bus tau svente ten Juokiasi

turi patirties šiuo klausimuCha cha

orangutangai zoosode ir jo pasiilgoCha cha

Taves Lukiskes laukia,atvaziuosi juk…LaimingasBus proga tapti moterim,mergyt!

kuo toliau, tuo labiau tu man į mėntą nešiTaip

Gal galit padeti JWL tapti vyru!

pirmiausia tapk patsJuokiasi

Man didziausias izeidimas butu jei mane kas nors pavadintu Karo vyru Veee

Karo boba tu JWL

KARO BOBA turbut negeda buti?Sveikinu tada tapus …JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Baik duxas, atvaziuok i kauna, as parodysiu, kad boba o kas vyras… Nepasik reikalo

vrlt - suprantu tavo pykti ant manes - juk as tave pagaidinau kazkurioj temoj, tai tu dabar su gaidzio zyme bandai pagaidinti mane… Bet neisies - tu jau pazymetas gaidzio zenklu, o tavo, kaip gaidzio bandymas gaidinti mane nieko nereiskia