Juventus FC

dar labai daug turų… o jei bandysim išsilaikyti CL, tai dar daug taškų prarasim ir prieš vidutiniokus… ypač, jei demonstruosime sausio mėn formą…

Geras pastiprinimas Gerai Dar Cavani trūksta Girtas

mauricio isla ir kwadwo asamoah praktiskai done deal GeraiGeraiGerai… ant dienu turetu buti oficialu…
tiesiog super pastiprinimas saugu grandy… abu '88 gimimo… ypac dziugu del ciliecio, kuris labai universalus ir praktiskai tinkamas bet kuriai skylei uzkamsyti…

gyneju grandi norima sustiprinti jau praejusi tarpsezoni medziotu bocchetti… siulomos sutartys ir laisvaisiais agentais tapusiems astori bei bosingwa…

puolejas bus perkamas top klases… higuain jau atkrito, lieka madride… conte labai nori cavani, taciau napoli nelinke jo paleisti… siam momentui 2 taikiniai - van persie bei suarez… lpool’is turi finansiniu bedu, taciau naujasis treneris nenori urugvajiecio paleisti… del persiko situacija tokia, kad visgi ir amzius, ir traumos paskutiniu metu bei arsenal prasomi pinigai… ziuresim…

greitu metu turetu buti issprestas klausimas del giovinco ateities - grizta i juve, lieka parmoj ar parduodamas kitai komandai… juo besidominciu isties daug…

taipogi juve, genoa bei pescara derasi del jaunojo italu talento marco verratti, vertinamo panasiai 12-15 mln euru… trisale sutartis: pescara gauna pinigus, juve bei genoa po puse teisiu ir ateinanti sezona verratti dar greiciausiai liks pescara klube… siaip, inter labai stipriai kisasi i visa si reikala, taciau pats marco yra pareiskes, kad italijoj nori vilketi tik juodai baltus marskinelius Kietas

Bleha kiek progu neisnaudojo… Grazus lb kelinys, Interas ir gerai losia.

puikuGeraiAlus

Gal ne pati gražiausia, gal ne pati lengviausia, gal ne pati užtikrinčiausia pergalė, bet svarbu tai, kad rašom sau dar 3 taškus ir grįžtam į pirmą vietą.

Gerai Nuostabiai traukė. Nieko nepridursi.
Džiugu, kad ir Quag pradeda gauti laiko aikštėje, nors, tiesa, norėčiau, kad gautų jo daugiau.

yea blt Šypsena

Jei snd istempem, tai man pakvipo pirma vieta Velniūkštis

Buffon’as…! Valio Gerai

Šypsena Nepasisekė tau, bet gera kontrataka, o kelios sekundės prieš ją atrodė, kad patys tuoj gausim. Buffonas, kol kas, gerai traukia, Vučiničius visai patinka, Matri, mušant golą, labai gerai papasavo.
Norėčiau antram kėliny greito įvarčio, kaip kad prieš “Palermo”, nes, 1-0 labai trapi persvara.

stervu sterva jebanas netas uzlagino kaip tik ant golo

Mačas su "Lazio" prasideda dabar. Rodo JuventusTV per juventus.lt

Jei ne Pirlo, tai tikrai būtume ne lentelės pradžioj, o atvirkščiai… Šiaip, žaidimas prastas. Įdomu ir kodėl Krasičius tiek mažai žaidžia? Kodėl Elia visai nežaidžia? Kur Quagliarella padėtas? Kodėl Chiello šiandien taip pjovė? Klausimų nemažai, bet fakto tai nekeičia, pradėjom pjauti grybą po geros pradžios ir daug pažadų. Ta pirma vieta lentelėje leido gal slapčia svajoti apie scudetto, bet tai buvo ne mūsų nuopelnas, o konkurentų nepažaidimas/sunkesnis tvarkaraštis. Pastarieji mačai parodė, jog nekažkiek patobulėjo žaidimas nuo praeitų sezonų… Visgi, realų tikslą, patekti į CL, komanda gali pasiekti, to ir tikėsiuos, stengdamasis nebeprisileist naivių minčių apie scudetto…Nekaltas
O dabar prasideda maratonas: Fiorentina, Interas(away), Napolis(away), Palermo, Lazio(away) ir tik tada sukovosim su “Cesena”. Per 5 artimiausius turus (nuo Violos iki Lazio), norėčiau, kad kaip nors paimtų 9 taškus, nors su tokiu žaidimu bus sunku. Nekaltas
Sorry, už nerišlius sakinius.

nu blt tas senas pirdzius pirlo pavaro…Šypsena

jeeeeee Cha cha

http://calcion.eu/live4.htm

Na man Juve ir visada number 1 bet alekasas yra pats mano mylimiausias zaidejas nuo pat kiek save atsimenu, tai su jo pasitraukimu man futbolas praras kazka Šypsena

pasidalykit kas nuoroda pries varzybas

Pritarčiau Darkalui… dievas gal ne, bet kad legenda tai 100%

Siaip manau ne visiems. Man asmeniskai zaideju dievu nera. Dievas man komanda, o ne atskiri zaidejai Šypsena