Jusu vaikystes megstamiausia gRupe

telebimbam…TaipTaipGirtasJuokiasiLiežuvis

dar ir dabar paklausau…TaipTūsasŽvaigždėNiam niam

taj yra padajnuohu ju dajneliu…JuokiasiNekaltasGirtasLaimingasFlirtas

kaj nuplaukiu nuo proto…???BučkisGėlėFlirtasBaisuTūsasDrovusNiam niam

[quote] neringa ir olialia Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kaj mazhia buwau, ish Liet. grupiu klausiau.: Monikos, Neringos dajnu, o ish uzsien. kiek pamenu Kelly Family ir AQUA’os LaimingasNekaltas

TELE BIM BAM!!!JuokiasiCha cha

va ir db kartajs paklausau… tik tsh,.Nekaltas niekam nesakykitGirtasCha chaJuokiasi

SPICE GIRLS “GeraiCha chaJuokiasi

Man patiko Tele-Bim-Bam Gerai~ Dar patiko KvintM ar kaijp ten rashosi jau nebeziau Juokiasi~ ir Dinamika Cha cha~

scooter ir aquo buvo, dar buvo keletas ir lietuvisku tik dabar nepamenu

Tele bim bam,O lialia ir dar…Tomas Augulis ir Dzordana Butkute :}}}}}

nU as taj gilioj waikystej (kzkur nuo’91metu)labiausiai klawsiausi ROXETTE Laimingas (turejau bent 4 kasetes). nu dar l.klausydawau milli-vanilli,elton john,L.waikules ploksteliu… Juokiasiweliau taj buwo butkute,paskui dinamika,augulis… bet wiswien,ilga laika sustriau nei ROXETTE-man nebuwo… Liežuvis

telebimbam, aqua, britney, monika Pavargęs Širdis~

o man vaikystej isvis muzika nepatiko! negalejau pakest! sese klausydavosi visokiu bon joviu ir pan. o as negaledavau pernest… o dabar be muzikos kaip be… muzikos Nekaltas Cha cha

keistuoliu teatras

Tele-bim-bam Juokiasi

keistuoliai…turbut Laimingas

Spice Girl atsimenu labaj patiko MirktKajp apsidizugiau kaj per LRT rode ta filma apie jas dar dabar atsimenu Tūsas Drovus

o as klausiau neringos ir monikos Laimingas

  1. O lia lia ir Neringa 2. Keistuoliai, atsimenu budavo kasetes su pasakom ir dainom kartu Laimingas 3. Julija Jacenaite irgi dainavo su teciu, tai man patikdavo Cha chaO jaunystes grupe tai Tele bim bam Cha cha Niam niam Niam niam iki siol ja klausau.aj beje ju gerbejai ziurekit ryt laida pet lrt Cha cha nerali laidele… Girtas Girtas Girtas

Mango Juokiasi

Tele BIm Bam O lia lia Dzordana Butkute Tomas Augulis Cha cha Juokiasi Liežuvis Šypsena Mirkt Laimingas Drovus Girtas Gerai Taip