Jusu reakcija sutikus lietuvi uzsienyje

Hm…kaip reaguoju kai sutinku Lietuvi "uzsienyje", - ogi panashiai kaip ir sutikes Lietuvi Vilniuje, - nelendu i akis ir nekreipiu demesio. Ishimti padariau Jonui Mekui, ilindau naglai i akis kadaise. Buvau nesanturus, tikriausiai kazko ishgeres.

keista. jei sakytum, kur as gyvenu lietuviu - begales. ir del to nesureguoji, jei ka sutinki lietuviskai skekant - dar suprasciau.
pas mus lietuviu irgi mazuma, bet jei ka gatvei isgirsciau snekant (kas man per tris metus nutiko gal du sykius), tikrai apsidziaugciau ir uzkalbinciau. draugais tapti nebutina…

O as karta traukiny lietuviska knyga skaiciau. Tai toks vyrukas vis spoksojo ir spoksojo. Galiausiai islipant paklause lietuviskai-kokia knyga skaitau Juokiasi

Ir pas mechanikus netycia lietuvi sutikau. Tai dabar pas ji visada masina taisau. Tautieciams taiko nuolaida Tūsas Cha cha Jis man nuolaida, as jam informacijos apie renginius ir lietuvisku zurnalu Mirkt

pasiusti pakol jis dar taves nepasiunte Šypsena arba nesumuse Šypsena

Alus
Šypsena

dar tik pries savaite auto isigijai, o jau mechanikai geriausi draugai ? Nekaltas

Tai kad sita jau ketvirta Liežuvis Cia apie praeiti pasakojau, nors ir sita nuveziau kad ivertintu. sake-Gerai Tūsas

Jau issiaiskinau Mirkt

beveik visada apsimetu, kad nepazistu. jei viena bunu - ner noro susipazineti, o jei bunu su draugais uzsienieciais - plius dar geda. prisimenu, sedziu italijoj prie fontanelio su vietiniais draugais, karstis apie 40, vejo isvis nera, ir varo grupe turistu: mergos su batais ant nerealiu aukstakulniu ir kojos iki pusliu pritrintos, vyrai su sortais, maikem ir juodais batais, tinkamais deveti prie kostiumu, visi baltaodziai, bet nudege raudonai kaip veziai, nes aiskiai nezino, kad egzistuoja apsauginiai kremai, rubai tiesiog tragiski, nei vieno skaitmeninio fotiko ar kameros, auksiniai papuosalai. galvoju, joooooo - tai man kazka primena…, greiciausiai kokie ruskiai arba lenkai…priejo arciau - lietuva tevyne mano!!! Baisu

Ne visi lietuviai noriai bendrauja,kai kartais sutikus uzkalbini.Bet visokiu yra,visokiu reikia,siaip malonu sutikti tautieti

nu tu cia nusipliurpei. Matosi kad galva perkaitus.Blogai, turbut nuo karstu italuJuokiasi
cia zmogaus vertinimo kriterijus, kad neturi skaitmeninio fotoaparato?
nu atleisk, bet as dziaugiuos kad tokie kaip tu ishvyksta is lietuvos. Kaip sakant ****as ishplaukia, shvariau liks tevynejTūsasŠypsena

Beje, del lietuvos merginu tai viskas aisku, ko gi tie italai i lietuvas lekia…yra koCha cha

O as vakar darzoviu parduotuvej sutikau vel ta pacia moteri su tuo graziu vaiku Tūsas. Si karta ji mane uzkalbino-prisimine matyt Tūsas. Tai pasidalinom patirtim kurie pomidorai skanesni Cha cha

nei as vertinu zmones, nei ka, o tik noriu pasakyt, kuo issiskiria lietuviai nuo uzsienieciu. o jie issiskiria: baisia neskoninga netinkamai tai vietai apranga ir, deja, akivaizdziai prastesne materialine padetim. iskart matosi, kur turistai is anglijos, olandijos, vokietijos, o kur is buvusiu SSRS…o jei ziuret giliau, dar ir savo zemu kulturos lygiu (pvz tavo komentaras Cha cha)

nu kad jau anglu turistai…jo,matosi kad anglai,kadangi…
BaisuGirtasBaisuBaisuKiaulėKiaulė
Lietuviai daug geriau atrodo…merginos ypacGerai.
taigis,nereikia varyti taip ant saves…gal uzteks,ka???
sekmes visiems

Rejyte…
nereikia spresti pagal zmoniu ishvaizda ar kaip jie elgiasi… tiesiog kartos keiciasi, vieni elgiasi vienaip kiti kitaip. Beja idomu tu esi Italijoje?Nekaltas

Jo, nei vieno skaitmeninio fotoaparato…Tikrai gaila klausyti tokiu komentaru.

Jo , tokios kaip Rejyte tikrai nesinoretu uzsienyje sutikt.

issiskiria tikrai ne fotiko kokybe,bet skustomis galvomis,sportiniais kostiumais ir sparbaciais(pas kuri ryskesni ir margesni)

Juokinga skaityti komentarus, kai uzsikabinama ant poros pasakytu zodziu ir prasideda varymas vieni ant kitu. Rejyte pakonstatavo fakta apie jos sutiktus lietuvius ir nereikia cia visiems kitiems pulti i asmeniskumus del to. Panasu, kad del to fotoaparato sutike gatveje ir gerkle perkastumet BlogaiJuokiasi

Aha, tikra tiesa…

Va ir dabar uz manes trys sedi netinej. Nebekreipiu demesio. Jau senai. Pripratau prie savu uzsienyje kaip prie kojiniu kvapo. Is pradziu erzino, dabar jie tik dalis interjeroCha cha

-Umos sast ir nera-