Jusu nuomone apie Ksystofa Lavrinoviciu?

negali but visose vietose stiprus… bet nera jis bejegiskas nugara i varzova… atidzeu stebek varzybas…

Nu negali… Bet jeigu jau vadini žmogų “vienu geriausių centrų” (pasaulyje? Europoje? ), tai jis turi mokėti žaisti kaip centras , o ne tik atsitraukęs metimukus leisti. Va kaip Sabonis – gali ir įmesti iš toliau (tai praverčia, atitraukiamas priešininkų centras), bet svarbiausi yra jo puikūs įgūdžiai baudos aikštelėje.

Nori pasakyti, Kšyštofas savo oponentus šioje Olimpiadoje darydavo vienas prieš vieną po krepšiu? Nekaltas Kas dėl bejėgiškumo… Prieš silpnus varžovus gal ir jėgiškas (che che, Robkė irgi buvo jėgiškas prieš Splitą), bet prieš rimtesnius – Kšyštofui po kaše šakės. Ką jis, pvz., darė, kai žaidėm su amerikonais? Praktiškai vienintelis ginklas – svaidymai iš trajakų pirmam mače, o antram išvis net nelabai matėsi… Plg. su tokiu Scola ar Gasol, kurie kapojosi su negrais po krepšiu kaip bėriai! Iš mūsų komandos vienintelis aukštaūgis, kuris dažniau bando taip žaisti, yra Songaila. (bet ne šioje olimpiadoje) Aš nieko prieš Kšyštofą nesakau. Puikus žaidėjas. Reikalingas. Bet komandai reikia ir Kšyštofų, reikia ir tomų masiulių…

javtokas ir lindo po kase… na tomo tikraj rejkejo olimp… bet toks zaidejas kaip lavrius lb naudinas… istrauke aukstus is po krepasio…

zonskis yra bahuras . ir nieko cia nepridursi zajdzia neblogaj bet yra daug dar kur tobulet,jei ismokti geraj verstis kajp koks stomba butu nesustabdomas .

Jo, Robis maloniai nustebino, ypač rungtynėse su Graikija. Bet vistiek mūsų problema buvo tai, kad dideli žmonės aktyviai neužpuldavo po krepšiu, neaplošdavo savo dengėjų. Gal ir per daug gerai noriu, kad prie nuostabios PG / SG / SF linijos dar pridėti puikų žaidimą po krepšiu… Girtas Bet kodėl gi ne… Pažiūrėkim į Argentiną, kaip subalansuota komanda, o ten tai jėgelė! Visos grandys super.

is klaidu mokomasi… tykekimes iki pekino pavyks uzkamsyt skyles… Girtas

super, taciau butume iveike ta komanda Nekaltas Žliumbia

Imho, nekreipiant demesio kad jis prievartautojas ( man tai nepatinka…) jis tikrai aukstos klases zaidsejas, gal mazai kas pastebejo,bet kamuolius jis renkasi po krepsiu lyg obuolius nuo pasvirusios obels sakos… krepsinikas universalus… ugio 209cm kaip tokiam ugiui turi tikrai gera greita metima…pataiko ish ivairius distanciju, tike ish toli tiek ish arti. ir nera jis letas Nekaltas aisq driblinga reiktu tobulint iki nowitzkio dar tolokai bet jeigu lygint arciausiai butu man sis krepsinikas… 1vs1 siek tiek silpnokai… p.s. sako kad jo broliukas geresnis, tai lauksim darjuso atsigaunant po traumos. Taip

Aukstas vyrukas kaip ir jo broliukas. Teko karta zaist pries juos Alytaus miesto krepsinio pirmenybese, tai gal jau pries 10 metu buvo, jie dar 18-kos dar neturejo. Ugis vieno buvo 207 kto 208 cm., gavau pora geru stogu ir praejo noras mesti per juos. Kiek pamenu Gerb. treneris Garastas juos ten Alytuj treniravo kai dar visai zali buvo, bet i kasi dedavo gana lengvai.

Tokio KYSTOFO LAVRINOVICIAUS nesu girdėjęs

nu biski varda ne taip parase… Girtas

Zinodama Ksystofo Lavrinoviciaus CV, Fortuna bijo jam atsukti uzpakali. Gaila, kad ponas Sireika sio fakto kaip reikiant neisnaudodavo rungtyniu pabaigose. Šypsena

temos išvada: kol kas nieko ypatingo, reika tobulėt

wisaj nieko… Taip Niam niam

tobuleja su kiekvienu cempionatu, o del gyvenimo klaidu, tai krepsiniui tai juk netrukdo, svarbiausiai gerai rinktineje lostu, centru ir krasto puoleju ateityje labai prireiks !

mano manymu, jis yra geras ir perspektyvus krepšininkas. jei norės ir stengsis, gali pasiekt daug Mirktnepažįstu aš jo, todėl nžn, koks jis žmogus. visko pasitaiko. iš klaidų mokomės.

Kietas bicas paliko gerai varo kase.O del zonos tai pacios kales duoda ir pacios bega i mentura kad babkiu nuplestu.

MLDC Taip

Mano durna galva is jo nej centro nei sunkaus krasto nebus…reikia gamint lengva(na cia gal labew nba standartais, europoje lostu sunkiu)…taigi…nugara jis zaist nemoka, po krepsiu nenoriai lenda…ir niekas jo ten lyst neprivers…na paprascewsiai ne jo stilius…buna gi taip…o gal ji pavyktu ismokyti zaist tolew nuo krepsio 1 vs 1 kad ir tarkim ties baudos linija ar kiek tolelew…sis zmogelis tikrai greitas…(kaip centras)…jej ismoktu daryt sakykim pora zingsniu io sona ir mest? nespeu letesnis varzovas gintis…o jej dar mazas zmogus uztvarite pastatytu ir pats nunertu prie trojco? as tikrai pasigedau sio technikos elemento…kai pick and roll yra daromas atvirksciai t.y didelis zmogus buna su kamuoliu…na prie to paties pliurpimo matesi kaip lietuviai gerai zaidzia su uztvarom o kodel dar pvz nepameginus siskauskui pastatyt uztvara macuj? zn kad varzovu susikeitmas nepadeda(ugios panasus)…bet kiek teko paciam daryt pick and roll aki abu mazi…tai veisnumas pujkus…abu gali svystelt tris, abu lyst po krepsiu zodziu gerai…be to ir dideliu susikeitimas varzovais…kiek kartu matem eureliju dengiama marburio ir kiek kartu is ju imete sisi taskus?neatsimenu…na gryskim prie ksystofo…jis ta dvieju mazu 2 pries 2 gali dar labew isplest…jis lieka pries mazesni zmogu, gali mest per ji(nzn kaip jam sekasi tai daryt metyty per mazesni zmogu neteko matyt) o gynejas lieka pries letesni sunku krasta…aisq ksystofuj gali ir po krepsiu tekt lekt…mano durna galvele ir dar viena technikos elementa jam nori ipirst…labai megstama mingo, garnetto ir kitu taiklesniu nba aukstaugiu(o jis ten lyg ir taiko) tai “turnaround jumper”. Mazdaug stovi nugara i krepsi pasoki ore apsisuki ir meti…tik ksystofas kazkaip meta stovedamas…tai tas jo metimas ir nublanksta…siek tiek…

asilas