jusu nuomone apie herbalife

Noriu jums is sirdies padekoti uz si komentara , viasiskai mano mintis pasakete garsiai , as pati gyvenu uzsienyje jau beveik 10 metu , na ir tiesa pasakant nezinau , kas pas jus lietuvoj dedasi , taciau ne del to , kad neidomu , bet todel , kad esu nusivylusi zmonemis , melu apgavystemis , ogi mes patys paskui nuo to ir nukenciam .as esu HERBALIFE distributore , kaip ir jus minejot , pati vartoju si produkta ,ir mano visa seima ir draugai , tai yra aplinkiniai vartoja , ir beveik neimanoma , kad visi meluotu ir sakytu jog veikia , nes pati seku ,matuoju klientus , riebalu mase sveriam specialiais prietaisais , kurie tikrai nemeluoja , taip kad eilini karta lietuviai pabande apgauti savo tautiecius ir patys turbut nusvilo , nes ne HERBALIFE nukentejo nuo to , jis per daug efektyvus , kad zlugtu , o patys zmones , kurie netures daugiau galimybes to isbandyti…deja as pati internetu issitraukiau kaininika kiek lietuvoje kainuoja herbalife program :pradine 233lt isplestine programa 394 lt taip kad jokie 500 lt nekainuoja ,o ne zinau ar visi zinot , kad programoje yra milteliai is kuriu reikia daryti seika , bet tada praleidi viena maitinima ir valgai tik vakare silta maista , o zoleliu tabletes supresuotos valo zarnyna isvalo slakus ir suregulioja visu medziagu apykaitos veikla .Gaila kad cia pas jus i interneta negaliu ideti testimoniju nuotrauku , kurios pacios uz save kalba ,na tai tiek , jei kas tures klausimu , bet tik rimtu ,mielai atsakysiu .Suprantu visus , jei viena karta nusivylei , tai labai sunku kita karta patiketi , bet blogiausia , kad mes nesugebam atsirinkti kas gera , o kas bloga ,toks gyvenimas

Mirktsekmes visiems , pasiuliciau kuo daugiau informacijos ieskoti , ir jeigu mokate uzsienio kalbas , tai internetas yra beribis , kur galite nukeliauti !!!LabasLabas