Jūsų laikrodis

vargu ar kada toki turejau Nekaltas kazkaip nepatinka/nepatogu Ne uztenka ir telefoninio LiežuvisTaip

Nenešioju. Visus labai greit sudaužauDrovus

man mobiliakas pats geriausias laikrodis, nors visai neatsisakyciau, jei kas nupirktu grazu ir stilingaFlirtas

Neturiu laikrodžio. Nors šiaip reikalingas daiktas profesiniais sumetimais, bet man labai nepatinka papildomi daiktai ant kūno (jokių laikrodžių, jokių apyrankių ar grandinėlių), todėl jei labai reikia, įsijungiu chronometrą mobiliajame telefone, nors gal ir keistai tai atrodo Šypsena

Nemegstu neshioti laikrodziu, todel mano laikrodis joks, nekalbant apie ta, kuris yra mobiliam telefone.

labai noriu nusipirkti laikrodį. man laikrodžiai labai gražu

Turiu Swatch. Kolekcinį. Tėvas iš olimpiados rengėjų rankų gavo, tai maniškis su 5 žiedais… Gražumėlis… ir veikia nepriekaištingai.

Tėvai padovanojo Fontenay paauksuotą laikrodį su jūros kriauklės ciferblatu, kuris atspindėdamas drabužių spalvą keičia savo atspalvį. Patenkinta.Cha cha
Dar norėčiau įsigyti gerą sportiškesnio stiliaus laikrodį, kurį galėčiau prie džinsų nešioti.Valio

man tai tik dar wienas aksesuaras todel ir rinkausi pagal grozi.su akmenukais.Flirtas
bet prawercia kai mobilus issikrauna.Cha cha

šiandien bandžiau išsirinkt patinkantį laikrodį, tai durna pasijaučiau… man tik vyriški gražūs, iš moteriškų gal kokį vieną ir pajamčiau, bet tik iš bėdos Nekaltas
na, turbūt dar pakentėsiu be laikrodžio Cha cha

maniskis Jacob&Co

Gavau pernai per kaledas. Atrodo be laikrodzhio kaip be ranku. Bet dabar shiek tiek uzhsegimas sugedes. Tai tenka pratintis be savo pagalbininko ishsiverst.
http://www.swatch.com/en/watches/corecollection.product-YSS1006.html

swatch turiu.puikus labai labai.gavau dovanų prieš du metus.per tą laiką jau apyrankę keičiau.jis prilipo man jau prie rankos;>

siap amn patinka laikrodziai ant ranku turiu toki man laba simpatiska kaip apyranke jis nei toks fyfiskas nei moteriskas nei vyriskas lb patogus tinka visurTaip
labai dziaugiuosiJuokiasiTaip
bet pamirstu uzsideti…JuokiasiApkabinimas~Juokiasi

turiu, Valio labai man patinka Myliu is firmos > fashion time > Playboy Flirtas toks su odiniu dirzeliu, akmenukais(briliantais) Drovus ir zinoma su Playboy zenklu Girtas Myliupirkau Juvelirikoj Mirkt original Nekaltas

Paco Rabanne, plieninis. Didelis todel ir patinka Šypsena

pas mane toks kaip ir vaikiskas, su Peliuku Mikiu, bet uztai labai linksmas, ir todel ji nesioju.
siaip anksciau labai megau laikrodzius, turejau visokiu, bet kai tik mobilieji telefonai atsirado, poreikis laikrodziams dingo.
jei prisimenu, tai uzsidedu. bet dazniausiai uzmirstu.

Parduodu du vyriskus laikrodzius Firetrap ir Fenchurch, jei ka nuoroda apacioje, mano kontaktai: email: [email protected], mob. tel.:860677453, skype: ertooo1

skelbimas: http://www.skelbiu.lt/show.php?id=7519327

na gal tau ir gerai, bet as neisivaizduoju tokio laikrodzio diena/ nakti/ plaunantis rankas ant savo rankos Šypsena atrodo labai nepraktiskas. jis labiau del grozio toks Nekaltas Nebent tau to ir tereikia Šypsena

Asmeniškai man, laikrodis yra neatskiriamas daiktas, be jo - nė kojos iš namų. Kadangi dar esu moksleivė, tai nelabai galiu pasigirti kažkuo įpūdingu, tačiau jau yra atidėta suma tik teisėms ir laikrodžiui. Jau šį kartą negailėsiu pinigų laikrodžiui, nes tai geras daiktas ir tikrai ne veniems metas.
Šiaip man patys gražiausi yra vyriški, dideli ir klasikiniai. Labai nepatinka tie visokie su akutėm, rožiniai ir t.t. Man geriausi juodi. Žinoma, silpnybė visiems Romanson, Orient…