Jus geras ar blogas zmogus? (ne testukas)

Viduje as ir gera, ir bloga. Kaip kartais… Kietas

Beto juk kartais reikia pabuti ir blogiems, nes jei busite visada labai geri, tai gali pradeti naudotis jusu gerumu

O cia jew kaip kamCha cha…vieniems gera,kitiems blogaLiežuvisIr sejp dar nuo nuotaikos priklawsoLaimingas

Mano statusas bangoje atspindi maneLiežuvis as geras,nuosirdus ir linksmasŠypsena

nu ir agresyvus naujoku poziuriu…

Cha cha Cha cha Cha cha

manau kad bangiecio statusas gali atitkt tikrove, bet ka daryt kai jo is vis nera? mane visi laiko linksma, aktyvia ir t.t., bet is tikro tokia nesu, ar bent jau taip api save ne visada galvoju.

Nu,gera ash…nesimushu,nesikandzioju(nebent kartais)…
Bet cia,bangoj,lieku nepastebeta…
Sunkus gi tas gyvenimasNežinau

Kai ant ko supykstu tada tampu blogu zmogum(ilgam) Šypsena, o shiap esu geras Cha cha

nu as nezinau , as save laikau angelu , bet zmones kazkodel mane laiko velnio ispera ir isikunijusiu grynu blogiu , visi nuo manes bega ko tai …

ash save lajkau trenkta,nors…pagal savo statusa esu shaunuole LiežuvisFlirtas

nznCha cha
Visiems skirtingaiNekaltasNekaltasCha cha

na net nezinau Šypsena

nieko ypatingaj blogo dar neteko girdeti Cha cha~

Apie save sunku spresti…geriausiai tai daro aplinkiniai,bet tewai isivaizduoja,kad esu angelas,del kitu-kaip kada,bet blogio isikunyjimas tikrai nesu B)

priklauso nuo nuotaikos Šypsena

As nesu nei super Angelas nei velniukas LiežuvisŠypsenasiaip manau nera zmones vien geri ar blogi Taip

Esu nelabai tolerantiškas, o blogas… nu nznNekaltasMirkt

mh aj net nzn ziurint kox atwejis siaip wisada stengiuos kad kitiems geriau butu (jau newienas zmogus mans yra sakes, kad rejkia prisiminti ir sawe) o siaip taj ir labaj gera tikraj nesu… nu zodziu pati nzn
DrovusDrovusDrovus

daugelis sako, kad esu gera. kiti, kad net per gera ir kada nors del to nukentesiu. pati saves nelaikau blogiuke, bet nesu ir sventoji. bangiecio statusas nevisada parodo koks zmogus yra is tikro, nes internete labai lengva apsimesti ir buti visiskai kitokiu nei esi is tikroTaip

Apakęs dawg kas sako kad esu gera, sawe tajp pat lajkaw gera, bo nors retkarchiajs kam nors padedu ;pp drawgu nuomone - welnias angelo snukeliu… bet nenoriu tuo tiketi Flirtas Nekaltas