Jungtines skundiku valstijos.?.

Idomu dabar, o kuo tau amerikos zydai nusikalto? Sakykim, usa nusipelno karciu zodziu del savo arogancijos su Europa, bet tai nereiskia, kad ji neatstovauja demokratines pasaulio puses. O i tavo pagarba jie gal ir nesiorientuoja… Kai bus daugiau tokiu, garsiai saukianciu kazkur girdetas frazes apie zydus ir dar velniai zino ka, ir jus turesit balso teise usa, gal issirinksit viena is jusu tarpo Cha chaO tai kam kenteti usa, jei tuos pacius pinigus gali uzdirbti Europoj, nebutinai Lietuvoj Mirkt

Matai, jei tu ieskosi valstybes, kurios politika tau 100% patiktu, reiktu tau kokia nuosava sala isigyti ir ten be valdzios gyventi. Kurios valstybes politika yra ideali? Pats sakai, kad cia del pinigu esi. O kazi tik ar del pinigu. Lietuvoj nusipirktum nauja masina, pastatytum kur prie restorano, ir ji tau dingtu. O cia to ar bijai? Daug visokiu pavyzdziu galima prirasyti, bet esme tame, kad cia yra struktura uzdirbti tiek, kiek tu uzdirbi ir dar daugiau, jei labai nori. Pasakyk, ar nesi priprates prie gyvenimo stiliaus, kuri sau gali leisti cia, nes normaliai uzdirbi? Isvyksi i Europa, ar galesi atsisakyti to, ka turi cia, jei panasaus darbo nerasi? Nebent tu kiekviena centa taupai ir sau nieko neleidi, kad tik sugryzti i Europa galetum. Kas man cia patinka? Gamta. Galimybes. Mokslu sistema- jei nori testi studijas, valstybe uz jas sumoka Taip. Jei nori isteigti bizni- prasom. Ir mokesciu pirmus kelis metus nereiks moketi, kad tik tau sektusi (small business). istatimai kiekviena diena kaip LT nesikeicia. O kuo tau cia nepatinka? Ko nera cia, kas yra LT?

klausi kuo man cia nepatinka.o tuo kad ash nelegalas grysht i lietuva negaliu nes paskui neivaziuosiu ,ten mano draugai nuo smelio dezes liko,cia turiu tik pazystamus,dar turiu teva kurio 5,5 m nemates ir motina kurios operacijoms ishsiunciu beveik puse ka uzdirbu ,tokiu pinigu ash lietuvoj legaliai neuzdirbsiu.Ir manau reikt baikt ta besmyslia tema,nes tema buvo ne apie ta

Matai, ne salis tau nepatinka, o tai, kad nesi LT. Kad mama rupiniesi- Gerai. Sekmes tau.

thanks

mhm ash jau pasimushiau chia shulioj ir gavau 24 hours community service

kiekvienas nori savo vaikui geresnio issilavinimo ir as cia nematau baisaus nusikaltimo, kad susitarus su pazistamais del adreso vaikas lanko geresne mokykla ir toleliau nuo savo gyvenamo rajono. valdininkai pries ieskodami “nusikalteliu” savo visuomenes tarpe tegu pasistengia , kad kiekviena mokykla uztikrintu vienoda issilavinimo lygi. kazkas nusipezejo del privaciu mokyklu. taip gaunasi jei paciam tik maluninko gyvenima pasiseke nugyventi (a la vieno buvusio kandidato i vice prezidentus gyvenimo istorija) ir neiperku privacios mokyklos, tai ir mano vaikas tik tokio gyvenimo vertas? tikrai kam tas issilavinimas nelabai galvoj, nesieks keisti mokyklos. issilavinus visuomene spartesne i pazanga, ar ne?

nu va, lt tribe! !!! Gerai