Jono kūryba

katik kalbejau su Jonu Mobilusis Cha cha uzsiminiau kad Tironas nori suzinot kokia jo patirtis gaudant LT lasisas Cha cha tai zmogeliui nuotaika pakeliau nerealiai Cha cha nors ir guli siuo metu ligos patale ( redikulitas susuko), bet sake jei kam labai jau norisi susipazint tai galiu duot jo mob. numeri, tai jei kam idomu prasom i Laiškas

pazistu as jona, nereik man susipazint, o patirties pasisems butu sveika.

Tironas, jei pazysti Jona, tai turi zinot ir jo patirti apie lasius, ko be reikalo tada klausineji? Mirkt Apkabinimas

apie jona ir lasius nieko nezinau. nesu draugas, tiesiog pazistamas. bet dar zinau viena gyvenimo desni, kad viskie gerbejai daznai is savo"stabuku" padaro tokius dievus ir prikuria tokiu nebutu dalyku, kad net plaukai siausiasi Šypsena kad pav ir gerb Anatolijus is Triturus. o svarbiausia kad zvejybos salygos pries 20 metu ir dabr skiriasi ir net labai smarkiai

na jis nera man kazkoks stabukas ir nesu jo gerbejas ar fanas Cha cha tiesiog geras pazystamas ir jokiu muselininku dievu as jo nelaikau Cha cha tiesiog, kaip minejau, galiu duot kontaktus, o ten jau kaip kolegoms idomu, nuspresit patys, dievint Jona, garbint ar ka daryt Cha cha patys pasidomesit konkrecia jo patirtim muselkoj Šypsena juolab as nesu muselininkas ir man nelabai idomus sitas uzsiemimas Šypsena bent jau kolkas…

parodyt kelias muses ir neleisti apsikt zmogaus - nereiskia buti gerbeju, jei ka…

Irvis , Gerai

tu parodei, mes pasakem savo nuomone. kas negerai?ir niekas jo neapsiko, nematau kuriuo komentaru cia kazkas ji taip izeide ir sumenkino? Skaitau o be to tesingose rankose ir nekokia muse gali geriau sudirbt negu pati puikiausia prastose. tai kad jai zmogus geras zvejys, jis nebutinai geras risejas ir atvirksciai.

Jonas geras žvejys, gal net geresnis, nei rišėjas. Anatolijui tai dar labiau tinka, nors jis pasakodamas kai ką ir pagražina. Geram žvejui sąlygos vienodos, ar prieš 20metų, ar dabar. O konkreti muselė man nepatinka. Tai nebūtinai galioja ir žuviai. Neries vandenyje kiršlys ją matys puikiai Gerai

Greičiau, turbūt, galima pražilti, kol Neryje atsiras kiršlys, kuris ją pamatys, o vėliau dar ir užkibs.

Skubi pasenti?

Skubu tik valgyti ir žvejoti Cha cha

ponai, jeigu jus supratimo neturit apie museline, tai jusu pastangos cia nieko nereiskia. Vien tai kad jonas suriso muse, dar nereiskia kad jis gera. gal jis ja ant prikolo suriso, tokiem va ziopliam, kad graziai atrodytu Cha chaAr apie tai nepagalvojot?

Tironai, neirodysi Špyga Juokiasi Jonas suriso reiskia “top shelf” Taip

pagalvojam Šypsena ir sakom, kad girtas ant prikolo suriso Šypsena

Irvi, tu ensinervuok , pakalban konstruktyviai Mirkt Nors ir labai prasta foto man neaskus keletas dalyku: kam tiek daug ribingo tokiai mazai musei; kam tokia riebi uodega; jai gerai iziuriu tai kietas buck taila’as paklotas po minkstu , kaip itariu, oziu; gerkle irgi truputi skystoka kaip tokiam sparnui. Cia mano nuomone, bet as turbut diletantas Drovus

Tironai, tau jau senai metas imesti savo sukurta ir surista musele nors viena MirktStai, Vycia, paziurek kaip varo. Prasau! Tik ji paskatinti dar reikia ir truputi uzgauti, kad ambiciju turetu didesniu ir ant lauru nesnaustu, nes nuskes galutinai biteje.

Mano diletantiška nuomone, kabliukas storokas, savo ruožtu ir kūnelis.

viskas čia gerai muselinykai jūs, vistiek liks kelme Juokiasi

Norisi ir kelmą gražiau papuošti Apkabinimas