JEZUS SU JUMIS

mustah rašė:
2baisonelis ir shamrokas
dalba*obai jus Cha cha jauciu sedit kartu vienas kitam b.y.b.i.u.s ciulpiat ir vargo nematotCha cha jauciu sunku jum nes esate gime per klaidaLiūdna
Nu nieko nieko turi kazkam nesisekt ypac tokiem gaidziamCha cha kaip jusPiktas

[/quote]

ale ryskiai pacientas kaires ausies krasteliu yra girdejes kad geriausia gynyba - puolimas, bet tai zinok kad pirmas zingsnis kad tau nuo lupu kampucio daugiau neteketu sperma yra prirazinti pacia problema, turiu tau gera recepta (isbandziau ant super fm Cha cha)- pradziai pereik prie briedziu birku ciulpimo, po to prie pieno gerimo tiesiai karvei is tesmens, po to bandyk ciulpti pats sau pirsta, o po to issiimk pora sonkauliu - galesi pats sau ciulpti uzsirakines vonioje ir bent jau niekas i akis taves nevadins xujososu, jei dar reiks proceso konsultacijos - kreipkis Cha cha

[/quote]

Aciu baisoneli uz komplimentaGeraiAlus Malonu, kad maniskis falas palyginus su tavuoju, atrodo, kaip briedzioCha cha Nepyk, kad lupu kampucius teko susisiut, bet vis tik bent jau apsimetei, kad buvo malonuCha chaCha chaCha cha

Jezau, tu tikrai cia reikalingas - tokie kaip shamrockas ar baisuonelis trykste tryksta vienas kita bevarydami. Tik ju ispazinties beklausydamas nepasilenk per daug - nepajusi kaip pro sikna tave ****.Cha cha Jie gi megejai vienas kitaLiežuvis

Superfm:

tau seniai siuloma i nosi ir i weida,gal kanors atsakysi,mergaite?ŠypsenaGėlės

Kas tu per gaidysPiktas?
Nu vsio einu gert pirmadieni pratesimŠypsena
sikit slyvomCha cha

kur tu,pupuliuk?Šypsena

ale vartosi pacientas kaip ungurys spermoje issimaudes,suprantu kad anksciau tvyrojusi bloga atmosfera del xujososu gimines ismoke ivairiu neigimo ir konspiracijos metodu,bet is jusu zodziu trykstaanti uzsiciulpimo profesionalo leksika kartais net nustebina, as is taves tikejausi maziau - maniau kad tik eilinis rusyje ciulpiantis uz cigarete, o cia pasirodo savo veiklos klasikas gyvas, amsterdame turbut vietiniai jau tau paminkla salia tanko isvaduotojo stato, tik idomu kuriuo momentu ten busi uzfiksuotas : kai falas dar dantyse, ar jau kai neriniuota nosinaite valai lupu kampucius, kaip supratau mano patarimu jau pasinaudojai ir perejei is karto prie briedziu ciulpimo stadijos - kagi, nemaniau kad toks greitas ir istroskes nauju ziniu bei pojuciu Cha cha

Cha chaCha chaCha cha

Ir su tavimi…

Megsti pries veidrodi atsistojes pasneket?Cha cha

o tu nuo kada tikintis?Liežuvis

Nu taigi kiekviena sekmadieni i misias vaikstau…Cha cha

Cha cha Gerai Cha cha Cha cha Cha cha

ELENUKE?NIEZTI SUBINE GAL?

SATAN & EVIL vaikai mano

Kai kituose forumuose neberandu ka veikt, tai cia uzklystuCha cha

SU DIEVU MANO SUNAU EIK. UZPIRKSIM IR TAU MISIAS.

Gal jau eisi nachui Teve mano.
Gal apsirukei?KietasKietasKietas
Koki b
yby cia sapalioji?

Z.a.j.a.b.a.l.a einu Alus padarysiu, ex x.u.j.o.v.a po savaitgalioLiūdna

as zinau jis visada su mumis!bet dauguma laiko jis nepadedaŠypsena