Jet Li Siandien Per LNK 23.30

zesiu si filma butinaiTaip

Galetu ir daugiau filmu su Jet Li parodyti Taip Cha cha

Pvz The One Šypsena

pataisymas 22 valanda Liežuvis

Nedaug teliko, bet nzn ar ziuresiu is tikro… Kietas

Pazhiurejau net tixliai nzn kelinta karta… Koki gal 6 Šypsena Dar karta isitikinau kad Jet Li yra nerealus Taip Gerai Kovos scenos tai tiesiog uzhburia… Ir man patiko dvieju, tokiu skirtingu zhmoniu susibendravimas - pavyzdingas policinkas ir paleistuve kekshe… Žvaigždė

Tavo megstamiausias,ane? Mirkt Ash irgi ji jau senokai machiau…butu neblogai vel pazhet. Dar koki Hero ar Meltdown galetu parodyt, nes ish Kazzos sunkiai siunchia, dar nemachiauNustebęs

Pažiūrėjau. Filmas kupinas nesaikingumo, neskoningumo, tiesiog silpnas. Norint matyti "natūralų" BLOGĄ POLICININKĄ Tcheky Karyo, reiktų lyginti su prancūzų "DOBERMANU". Įdomu stebėti rytietiškas kovas ("kruvinas baletas&quotMirkt. Bet TAI turi būti GERAI PADARYTA. "Drakono bučinys" - atsiprašau… Ne
Siūlau vilniečiams iki penktadienio nusigauti 17-ai val. į SKALVIJĄ. Ten japonai labai mano reklamuojamame filme "Paklydusių sielų miestas" pademonstruoja, KAIP TAS TURĖTŲ ATRODYTI.

Vienas iš “DRAKONO BUČINIŲ” scenarijaus autorius – garsusis LUC BESSON. Scenaristui paprastai nedaug leista lemti į galutinį produktą – filmą, bet prisiminus šio prancūzo “LEON”, “NIKITA”, galiu užtikrintai teigti – jeigu kinomanai sumanytų rinkti labiausiai smigusį šiuolaikinį kino veikėją, neabejodamas pirmon vieton rašyčiau Bessoną. Didžiai gaila… Girtas

Kertukas suvarte filma… Liūdnas Anyway, mano nuomones apie "Kiss Of The Dragon" nepakeis Ne Cha cha

Zinai, paziurejau ir as sita filma ir norejau pasakyti ta pati tik atvirksciai , dar karta isistikinau , kad jet lee man nepatinka . Gerai kad ir neziurejau kitu filmu su juo, cia kalbu apie naujesnius, teko kazkada matyti istrauka kovos, nu zodziu matricos ir terminatoriaus kovu misinys, bet kaip supratau ten gi ne fantastinis filmas buvo Nekaltas
Vaizduoja jis super kieta vyruka, bet gi ne Terminatoriuje vaidina
Kovos scenose daug kraujo, labai kietos mustynes visur, kaip smugis taip lavonas. Asmeniskai man J. Chano kovos daug ispudingesnes ir geriau ziurimos (nesenaiai matytas "Girtas meistras" Baisu) nerealios kovos.)

Gal siame filme didieji kritikai ir manto kokia potekste…

Nesu jokia kritike ir aplamai daug nenusimanau apie filmus. Tiesiog rashiau savo nuomone… Hm… Jackie Chano kovos pritariu kad ispudingos, bet tikriai nerealios (chia ish blogosios puses, nerealios ta prasme, kad taip sunkiai gali buti tikroveje). Gal but dabar kas nors sakys, kad Jet Li mushtynes taip pat sunkiai isivaizduojamos tikroveje, nes jis visus ishspardo pernelyg lengvai. Na bet vis realiau nei kaikurie kiti filmai, kur veikejai kaba ore, talzho visus ir pamirshta apie traukos desnius…

Bet gerai, kad atsiranda zhmoniu su ivairia nuomone, nes taip ir turi buti Taip Kazhkaip kvailai atrodytu, jei visi rashytu "o kox fainas filmas", "man labai patiko" ir pan…

Na, tai vienas iš nedaugelio Jet Li filmų, kur jis, ačiū dievui, neskraido prisirišęs virvelėmis - man tai taip dvelkia chaltūra iš jo pusės tokie bajeriai, nes jis juk PATS tai žino… Tad šiame filme “virvelinės akrobatikos” nebuvimą kompensuoja “akupunktūros triukai”… Cha cha

Šiaip jau, filmas žiūrisi normaliai, nepaisant kinų istorijos ir kultūros išskirtinumo propagandos (tarkime: pagaliukai, kas, beje, salotoms valgyti iš tikrųjų yra daug patogiau, nei šakutė ar kai kurių dar nuo sovietų likusių pas mus kavinių mada - šaukštelis).

Gera scena prieš peroksidinius dvynius taekvondistus, parodanti “ušu meno pranašumą ribotoje erdvėje”… Cha cha Geros lengvo jumoro aliuzijos ir į Bruce Lee nuvalkiotus filmų štampus (kvietimo gestas “drakono pozoje” arba kovos scena su kimonuotais policininkais, primenanti filmą Fist of Fury).

Aplinkinių daiktų panaudojimas kovose prieš visus lygintinas su Jacky Chanu arba Samo Hyungu. Pirmasis tai atlieka komiškiau, Samo Hyungas - neįtikėtinai, kaip savo sudėjimui, tai Jet Li čia daugiau atlieka viską Bruce Lee stiliumi - pora judesių, be "džekičaninio žmonių-guminukų" įspūdžio.

Visumoje, tai - neblogas filmas Jet Li gerbėjams.

Puikia cia pavarei Gerai

kitai gerbejai kaip tik ir noriu pasakyti, kad maciau istraukas is filmo , kur lee kova tai buvo misisnys tarp matricos ir terminatoriaus kovu , kur apstu skraidymu(matrica), dauzymu(kaip terminatoriuje) , kuriu zmogus nei isvystytu nei gaves toki smugi atsikeltu
tai as isisvaizduoju, kad si filmas dar visai nieko toks (man nepatikoNe)

Vienam patinka viena, kitam kita

Maciau ta filma. Paliko nebloga ispudi. Lyginant su Jackie Chanu - cia kova vyksta itikinamiau, o Jackie filmuose - viskas juokingiau. O man jis (Jet Lee) kaip aktorius patiko - netgi labiau nei Jackie Chanas. Nekaltas

siuo atveju ponui L.Besonui nepavyko prisideti prie filmo teigiama prasme, o ir pats Jet Li kaip scenaristas kol kas neblizga; filmas tikrai ne pats ispudingiausias, bet beatodairiskos kritikos nenusipelno;
man asmeniskai ispudingiausi senesni filmai su tradicine, "kiniska" aplinka, kad ir mineto "Fist of Fury" tipo; tuo tarpu "easternai", statyti vakarietiskoje aplinkoje, dazniausiai nukencia nuo vietiniu itakos ir vakarietisku rezisieriu isvaizdavimo, ko reikia publikai;
nekreipiant demesio i "virveles", daug labiau vertinu "Iron Monkey" ir is jo skolintomis dalimis "Crouching Tiger, Hidden Dragon" nei taip pat "I.M." posuni "the Matrix";
Rytietiskos kovos filmuose nuostabaus, sudetingo scenarijaus egzistavimas butu idealus dalykas, betgi filmu su puikiais scenarijais ir nera taip daug ? pripazistame, kad kinai - puikus kovotojai ( tas pats Jet Li - buves Kinijos usu cempionas ), tai ir gerekimes tuo, ka jie gerai sugeba daryti ir nesmerkime uz tai, kad nerandamo to, ka patys norime matyti;